Domény na predaj

Hľadáte vhodnú doménu pre váš projekt, firemné stránky alebo internetový obchod ? S dobrou doménou získate veľkú výhodu oproti konkurencii !

Ponúkame vám zoznam domén v našom vlastníctve, ktoré sú určené na predaj. V prípade záujmu nás kontaktujte s vašou ponukou.

V ponuke nezabudnite uviesť aj váš návrh ceny, za ktorú by ste doménu chceli kúpiť. Pri návrhu ceny, prosím, rešpektuje stanovenú výšku minimálnej ponuky. V prípade, že nám vaša ponuka bude vyhovovať, budeme vás spätne kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!

Všetky ceny sú bez DPH, spoločnosť Lemon Lion, s.r.o. je platcom DPH.

DoménaDoteraz najvyššia ponukaUzatvorenie ponúk
bolestklbov.sk100 €Zaslať ponuku
byvajte.sk200 €Zaslať ponuku
damskaobuv.sk200 €Zaslať ponuku
detsketopanky.sk100 €Zaslať ponuku
diskografia.sk200 €Zaslať ponuku
dochodkove-poistenie.sk100 €Zaslať ponuku
dochodkovepoistenie.sk100 €Zaslať ponuku
domacekino.sk150 €Zaslať ponuku
drevohracky.sk200 €Zaslať ponuku
expresne.sk100 €Zaslať ponuku
horskybicykel.sk150 €Zaslať ponuku
lcdmonitory.sk100 €Zaslať ponuku
letnabrigada.sk550 €Zaslať ponuku
parfemyonline.sk300 €Zaslať ponuku
pneumatikydisky.sk900 €Zaslať ponuku
prekladytlmocenie.sk100 €Zaslať ponuku
rucnerobene.skZaslať ponuku
spravyonline.sk150 €Zaslať ponuku
studijnepobyty.sk100 €Zaslať ponuku
sutazte.sk100 €Zaslať ponuku
rekonstrukciebytov.sk100 €Zaslať ponuku
vikendvtatrach.sk100 €Zaslať ponuku

Vysvetlivky

Doteraz najvyššia ponuka - Je najvyššia ponuka, ktorú sme na doménu obdržali. Za túto sumu doménu odpredávame v deň "Uzatvorenia ponúk" záujemcovi s najvyššou ponukou.

Uzatvorenie ponúk - Dátum, kedy uzatvoríme ponuky k doméne, vyhodnotíme a odpredáme záujemcovi s najvyššou ponukou. V prípade, že dátum nie je vyplnený, tak nás ponuka nezaujala a dátum uzatvorenia zostáva otvorený pre ďaľšie ponuky.


Prečo kúpiť kvalitnú doménu práve teraz ?

 • Ak máte kvalitnú doménu, tak si vás ľudia ľahšie dohľadajú a zapamätajú. Pre prirovnanie, rozdiel medzi dobrou a zlou doménou je rovnaký, ako rozdiel medzi predajňou na námestí a niekde na okraji mesta v bočnej uličke na 6.poschodí bez výťahu.
 • Oplatí sa investovať do kvalitnej domény, pretože vás bude sprevádzať ideálne počas celého vášho podnikania. Zlá doména môže spomaliť alebo aj zamedziť váš rast.
 • Domény sa míňajú a kúpiť v dnešnej dobe krátku a výstižnú doménu je už problém. Každým rokom je to ťažšie a ťažšie.
 • Konkurencia uvažuje podobnými smermi ako vy a táto doména je zaujímavá i pre ňu, preto je šikovné objednať si ju, kým je voľná.
 • Obmedziť konkurencií získať rovnako kvalitnú (alebo kvalitnejšiu) doménu ako máte vy a nestratiť tak konkurenčnú výhodu

Ako si vybrať dobrú doménu ?

 • Doména má byť krátka, aby si ju ľudia dobre pamätali. Ideálne 1 až 2 slová
 • Mala by buď dobre popisovať vaše podnikanie (napr. zahradnebazeny.sk) alebo meno vaše firmy / značky (napr. lemonlion.sk)
 • Ideálne je ak obsahuje kľúčové slová, ktoré vaši zákazníci vyhľadávajú (napr. horskybicykel.sk). Získate tak zvýhodnenie v Google vyhľadávaní.
 • .sk doména je na Slovensku v očiach ľudí stále dôveryhodnejšia koncovka ako napr. .eu, .com, .net. Taktiež podvedome pri písaní dá mnoho ľudí automaticky na koniec ".sk"


Ako sa dá táto doména využiť?

 • Presmerovať túto doménu na vašu existujúcu stránku a takto ju posilniť.
 • Vytvoriť na nej ďalšiu informačnú webstránku a získať tak viac potenciálnych zákazníkov. Tým, že budete mať viac webstránok, budete sa nachádzať v Google na viacerých pozíciach / miestach. Takto máte väčšiu šancu, že získate nového zákazníka.
 • Rozšíriť vašu webstránku o internetový obchod.
 • Vymeniť ju za vašu terajšiu doménu - niekedy je vhodné vymeniť pôvodnú, ťažko zapamätateľnú doménu za novú, kratšiu a výstižnejšiu.