Video references

ITS SLOVAKIATOUR 2020 exhibition at Bratislava and Motion graphics spot

We helped the town of Púchov attract hundreds of attendees with the motion graphic spot at the travel exhibition. Our hometown has attended at the travel exhibition ITF SLOVAKIATOUR 2020 at Incheba, Bratislava, Slovakia. Besides the brochure Changes of Púchov, they also planned to introduce a short video spot.

Corporate video spot for PMB Slovakia

PMB Slovakia is a Slovak manufacturer and distributor of cables, cable bundles, cable machinery and protective work aids. The company increased its output in a short time and grew from couple dozen employees into more than 150. It created a shortage of workforce. Video is a part of a campaign to get and keep employees. Shooting was done during the full operation. See how the result looks.

Corporate videos for Chirdia

We shot a series of video spots for same-day surgery clinic Chirdia in Trenčín. The shooting took several days during which we managed to make interviews with surgeons, many shots of personel, recommendations from patients and even some images of surgery. See how it turned out.

YouTube Chirdia

Series of reports for All4Car

Pre klienta poskytujúceho komplexné služby automobilového servisu sme dodali niekoľko firemných videí, video reportáži a animovaných spotov. Klient má viacero webových stránok, každú pre iné cieľové publikum. Videá dopĺňajú textový a fotografický obsah—robia ho bezprostrednejší a pútavejší. Zároveň sú súčasťou snahy o tvorbu zaujímavého obsahu pre sociálne siete.

YouTube All4Car

Tvorba videoblogu centrum Valentíny

Pre klienta Centrum Valentíny sme vytvorili 8 spotov pre ich videoblog. Pre videospoty sme vytvorili profil na YouTube, ktorý je vizuálne jednotný s grafikou webovej stránky. Vytvorili sme aj videospot, ktorý sa novému návštevníkovi prehrá ako prvý.

Každý zo spotov začína krátkou úvodnou sekvenciou a ukončené sú záverečnou obrazovkou. Pre všetky spoty sme vytvorili náhľadové obrázky. Videospoty boli súčasťou širšej marketingovej komunikácie svadobného centra—webová stránka, tvorba textov, eshop, on-line marketing.

Videoblog

Produktové video Casio Edifice

Krátky produktový spot naznačuje zaujímavé možnosti prezentácie produktov napríklad pre e-shop. Séria videí doplňuje kvalitné fotografie alebo 360° produktovú fotografiu. Drobné rozmery hodiniek Casio boli výzvou, rovnako ako množstvo odleskov na strieborných povrchoch. Pozrite sa ako vyzeral výsledok.

Video na Youtube
Ďalšie videoreferencie nájdete na YouTube profile Lemon Lion

Do akého projektu sa dnes spolu pustíme?