Prečo si založiť Facebook stránku?

Facebook grafika náhľad

Hovorí sa, že správny obchodník by mal byť tam, kde sú jeho klienti. Dnes je doba sociálnych sietí a vaši klienti sa nachádzajú práve na nich. Na Slovensku je jednou z najsilnejších sociálnych sietí Facebook. Už dávno neplatí, že slúži len na zábavu. Facebook vám môže pomôcť pri vašom podnikaní, pričom nezáleží na tom, či s podnikaním práve začínate alebo podnikáte už niekoľko rokov. Vďaka Facebook stránke pritiahnete ľudí, ktorí sa zaujímajú o to, čo ponúkate na jedno miesto. Prostredníctvom príspevkov ich potom môžete pravidelne informovať o novinkách, produktoch a službách, ktoré poskytujete.

 

Chcete dobré dôvody prečo mať Facebook stránku?

 

Príležitosť získať nových zákazníkov
Aktuálne používa Facebook viac ako 2,5 milióna Slovákov a celosvetovo viac ako 200 miliónov aktívnych užívateľov. Viac ako polovica z nich sa prihlasuje na Facebook každý deň. Vytvára to obrovskú príležitosť získať nových zákazníkov.

 

Jedinečná spätná väzba
Neustály kontakt s vašimi fanúšikmi vám prináša jedinečnú spätnú väzbu. Vďaka nej ihneď viete ako ich vaša ponuka zaujala, čo by ste mali na svojich produktoch, službách, dodaní alebo servise vylepšiť.

 

Šetríte čas
Predstavte si, že máte vo vašom obchode nejakú akciu. Keby ste o nej mali informovať všetkých zákazníkov osobne, trvalo by vám to mesiace. Vďaka Fanpage k nim dostanete túto informáciu jedným kliknutím. Vašich potenciálnych aj súčasných klientov tak informujete o novinkách, akciách, zľavách hromadne, čím ušetríte veľa času.

 

Zlepšujete pozíciu svojho webu vo vyhľadávaní
Návštevníkov vašej Funpage môžete jednoducho presmerovať na váš web, kde získajú viac informácií o vašej firme a produktoch. Čím viac spätných odkazov smeruje na vašu webstránku, tým je lepšia pozícia vášho webu vo vyhľadávaní  (vaša stránka sa zobrazuje na vyšších priečkach).

 

Lepšie poznáte, kto sú vaši zákazníci
Facebook ponúka prehľadné štatistiky o veku, pohlaví, národnosti a záujmoch vašich zákazníkov. Tieto informácie vám pomôžu lepšie pochopiť, aký typ zákazníkov má záujem o vaše produkty a služby, vďaka čomu im môžete lepšie prispôsobovať vaše ponuky.

 

Ak som vás zaujala, po kliknutí na tlačítko “Zistite viac…” si môžete pozrieť ako môžu vyzerať vaše facebookové stránky prípadne sa nimi inšpirovať. Ak na založenie Facebook stránky nemáte čas, alebo neviete ako nato, nechajte to na nás.

Radi vám s vytvorením stránky pomôžeme.

 

Podobné články / Similar posts

 

 

Značky:


Prihláste sa na odber noviniek z blogu