VasDom is a constructer and seller of ecological prefabricated houses.

The challenge

Klientovi sme navrhli redizajn predošlej verzie stránky. Stránka nebola zlá, ale 4 roky na nej boli už trochu cítiť a oživenie bolo načase. Obsah bol úzky, obrázky a texty malé a komfort jej prezerania nízky. Nebola veľmi pútavá a obsah sa pomerne ťažko prezeral na mobilných zariadeniach.

 

 

 

Naše riešenie

Oživenie dizajnu sme začali jemným redizajnom loga. Symbol lístkov v logu nebol ideálny. Logo bolo nevyvážené a tenká linka v strede lístkov bola náročná na tlačovú reprodukciu a zobrazenie v malej veľkosti. Logo po úprave funguje omnoho lepšie a vyzerá modernejšie.

Pre stránku sme zvolili menej používané rozloženie s bočným fixným menu na ľavej strane obrazovky. Toto menu je vždy po ruke a pomáha príjemnej navigácii v obsahu webu. Prehodnotili a prerobili sme rozloženie obsahu na stránke tak, aby sa návštevník dostal rýchlejšie k jednotlivým domom. Informácie o domoch sme spravili nápaditejšie použitím ikoniek na mieru.

Obsah zo starého webu sme vylepšili použitím nových, lepších fotiek a vkusne nahodili na stránku.

 

Úvodnú stránku sme oživili aj animovaným počítadlom zaujímavých údajov.

Výsledky

Stránku sme úspešne spustili a klient dostáva objednávky. Pokračujeme v spolupráci a sledovaní návštevnosti stránky. Pozrite si ukážky grafiky nižšie.

Páčila by sa vám takáto spolupráca? Sme na telefóne aj emailoch, tešíme sa na váš kontakt.