VášDom.sk je spoločnosť, ktorá konštruuje a predáva montované a murované domy na kľúč.

Výzva

Klientovi sme navrhli redizajn predošlej verzie stránky. Predošlá stránka nebola zlá, ale viaceré prvky na nej už potrebovali oživiť. Obsah bol príliš úzky, obrázky a texty malé a komfort prezerania nedosahoval tú úroveň, ktorú by stránka potrebovala. Obsah sa na mobilných zariadeniach prezeral pomerne ťažko.

 

 

 

Naše riešenie

Oživenie dizajnu sme začali jemným redizajnom loga. Symbol pôvodných lístkov v logu nebol ideálny. Logo bolo nevyvážené a tenká linka v strede lístkov bola náročná na tlačovú reprodukciu a zobrazenie v malej veľkosti. Logo po úprave tohto symbolu funguje omnoho lepšie a vyzerá modernejšie.

Pre stránku sme zvolili menej používané rozloženie fixného menu na ľavej strane obrazovky. Toto menu je vždy po ruke a spríjemňuje navigáciu v obsahu webu. Prehodnotili a prerobili sme aj rozloženie obsahu na stránke tak, aby sa návštevník dostal rýchlejšie k jednotlivým domom. Informácie o domoch sme spravili nápaditejšie a výraznejšie, pre jednotlivé kategórie informácií sme vytvorili ikonky na mieru.

 

Obsah zo starého webu sme vylepšili použitím nových, lepších fotiek a vkusne sme ho nahodili na webstránku.

 

Úvodnú stránku sme oživili aj animovaným počítadlom zaujímavých údajov.

Výsledky

Po úspešnom spustení stránky dostáva klient viac objednávok, spätná odozva od jeho zákazníkov na obsah je pozitívna. Ako sme obsah rozložili na stránke si môžete pozrieť aj v ukážkach nižšie.

Páčila by sa vám takáto spolupráca? Sme na telefóne aj emailoch, tešíme sa na váš kontakt.