Evidencia pošty

Internetová aplikácia, ktorá automaticky upozorňuje firmy na novú prijatú poštu vo vašej virtuálnej kancelárii
evidencia-posty-titulny-obrazok2
Ak ponúkate služby virtuálnej kancelárie pre firmy, na adresu sídla vašej virtuálnej kancelárie chodí dennodenne množstvo pošty. Váš personál musí novú poštu zaevidovať a každého zákazníka upozorniť emailom. Možno aj vy potrebujete vyriešiť to, ako zabezpečiť, aby vaši zákazníci dostali o pošte aktuálne info rýchlo a jednoducho. Riešením je aplikácia na evidenciu prijatej firemnej pošty. Aplikácia Evidencia pošty zjednoduší a zrýchli spracovanie prijatej pošty vo vašej virtuálnej kancelárii!

Rýchle pridávanie pošty

Dva typy užívateľských účtov

 

Pracovník virtuálnej kancelárie skenujúci poštu má do aplikácie prístup administrátora. S administrátorským prístupom vidí databázu všetkých firiem využívajúcich služby vašej virtuálnej kancelárie. Každej z nich môže do databázy pridať informáciu o prijatej pošte.

Rýchle spracovanie prijatej pošty

 

Firmy, ktoré sídlia na adrese vašej virtuálnej kancelárie, máte v prehľadnom zozname. Ušetríte čas, pretože nemusíte adresy opakovane vypĺňať ako pri upozorňovaní cez email. Dátum sa vyplní automaticky, ale môžete ho podľa potreby zmeniť. Ak je potrebné zásielku nejak špecifikovať, pridajte špecifikáciu ako poznámku.

Možnosť priložiť oskenovanú poštu

 

Ak vaša virtuálna kancelária ponúka firmám otváranie a skenovanie obsahu firemnej pošty, môžete ku každému záznamu nahrať prílohu. Príloha sa neodosiela v emaile s oznámením, sťahuje sa zo servera Evidencie pošty. Možnosť prikladať naskenovanú poštu ku každému záznamu je funkcionalita obsiahnutá v základnej cene aplikácie. Nie je teda potrebné si ju doplatiť.

Jednoduchý prístup pre firmy

Každá firma má prístup s vlastným heslom

 

Každá firma, ktorá využíva vaše virtuálne sídlo, sa do systému prihlasuje pod svojím menom a heslom. V zozname potom vidí len tie zásielky, ktoré prišli na jej meno.

Pošta, ktorú zákazník ešte nevidel, je označená hviezdičkou

 

Ak firma už o pošte vie, môže ju v zozname označiť ako prečítanú. Najnovšia prijatá pošta je vyznačená hrubým ako „Neprečítaná“. Firma dokonca vidí kedy bola pošta prijatá na adrese virtuálnej kancelárie. Môže si prečítať od akého adresáta prišla a z poznámky napríklad zistí, či ide o malý balíček.

Prílohy si firma stiahne priamo z prostredia aplikácie Evidencia pošty

 

Ak vaša virtuálna kancelária ponúka otváranie a skenovanie obsahu firemnej pošty, majiteľ firmy túto prílohu jedným kliknutím stiahne z aplikácie do svojho počítača. Hneď vidí, čoho sa pošta týka a môže danú vec riešiť z pohodlia svojho kresla.

Automatizované oznámenia emailom

Aplikácia vás odbremení od posielania upozornení emailom

 

Najväčšia sila aplikácie Evidencia pošty spočíva v tom, že vás odbremení od ustavičného odosielania emailov o prijatej pošte. Každá firma sídliaca na vašej adrese si môže zadať email, na ktorý systém automaticky odosiela upozornenia o prijatej pošte. Túto funkciu môžete vypnúť.

Administrátor môže vymazať prevzatú poštu zo zoznamu

 

Keď sa zástupca firmy zastaví osobne pre poštu alebo keď mu poštu prepošlete na inú adresu, záznamy môžete ako administrátor odstrániť. Firma tak v systéme vždy vidí iba tú poštu, ktorú si ešte nevyzdvihol. Záznamy o doručenej pošte sú ochránené. Firma si záznam sama omylom vymazať nemôže.

Neobmedzené množstvo používateľov

Neobmedzený počet administrátorských účtov

 

Aplikácia Evidencia pošty môže mať ľubovoľný počet administrátorských prístupov, tzn. pracovníkov virtuálnej kancelárie spracúvajúcich poštu. Každý administrátor má 1 vlastný prístup do systému a vidí všetky firmy evidované v systéme.

Neobmedzený počet firiem s vlastnými heslami

 

Počet bežných užívateľov, teda firiem sídliacich na vašej adrese, je tiež neobmedzený. Každá firma má 1 vlastný prístup do systému a vidí iba tú poštu, ktorá bola priradená k jej účtu.

Spokojní zákazníci

Koľko stojí evidencia pošty?

10€ / mes.

Cena je uvedená bez DPH. Cena s DPH je 12€ / mesačne.

Systém sa objednáva na min. jeden celý rok.

Názov vašej firmy (alebo kontaktná osoba)

Telefonický kontakt

Kontaktný email *

Poznámka