Videoodporúčania klientov reklamnej agentúry Lemon Lion

Lemon Lion slovami výrobcov nízkoenergetických montovaných drevených domov Eden Haus: “Keď človeka baví to čo robí, tak vždy podá dobrý výkon.” Denis Ondrášek a Ľubomír Buchman rozprávajú ako boli spokojní so spoluprácou pri redizajne WordPress, tvorbe nového obsahu a tiež prezentačnej brožúry.

Aby Penzión SISI Púchov zvýšil počet rezervácií, pomohli sme mu s registráciou na stránke booking.com. Výsledok: profil v Bookingu na 100 % a nové objednávky! Viac s manažérkou ubytovacieho zariadenia, pani Veronikou Jancovou.

PROPLUSCO je personálna agentúra, ktorá pri rokovaniach so svojimi budúcimi klientmi potrebovala reprezentatívne tlačové materiály. Mal to byť folder, v ktorom by mala každá služba svoj vlastný leták. Letáky mali upútať najmä po vizuálnej stránke. Podarilo sa nám splniť cieľ? O spolupráci rozpráva Veronika Karcolová.

Lemon Lion slovami majiteľa cestovnej kancelárie Creotour: jednoznačne výborná voľba. Každá robota dotiahnutá presne k mojim požiadavkám. Kombinácia vysokej úrovne profesionality s ľudským prístupom zamestancov si otvára cestu k ďalšej spolupráci. Odporúčam každému, kto má záujem o kvalitnú prácu.

Kvôli nedostatku zamestnancov sa spoločnosť GIMAX zúčastnila výstavy Profesia Days 2018, 17. mája 2018 v Žiline. V krátkom čase pred samotnou výstavou nás oslovili s tým, že potrebujú prezentačné materiály. Stihli sme urobiť veľa. Klient bol veľmi spokojný s naším prístupom a kvalitou výsledných materiálov. Súhlasil preto s tým, že nám zanechá takéto odporúčanie.

Niekoľkonásobný majster Slovenska, Nemecka ale aj viacnásobný majster sveta v endure, Radek Matoška organizuje jazdy na motorkách. Zadanie: Vytvoriť prehľadnú stránku s jednoduchým systémom prihlasovania na podujatia a tiež s informáciami pre jazdcov a účastníkov podujatí. Kliknite a dozviete sa ako táto spolupráca prebehla.

Erika Linderová, majiteľka Svadobného Centra Valentíny rozpráva, v skratke, čo všetko je výsledkom našej 10-ročnej spolupráce, ako s nami prebieha spolupráca a  čo sa jej na nej páči najviac. Tiež budete počuť aké výzvy boli pred nami pri poslednom redizajne vzhľadu i obsahu webovej stránky.

Po založení vlastnej značky i-Reality potrebovali nájsť reklamnú agentúru, s ktorou by bola spolupráca osobnejšia a promptnejšia. V odporúčaní sa dozviete čo je pre zákazníka ako i-Reality pri tvorbe novej webovej stránky prvoradé a na čo si klient dával najväčší pozor. Viac povie už majiteľ Marek Korený.

Pozrite si referenciu, v ktorej ukazujeme, formou prípadovej štúdie, ako sme pomohli komunikovať prednosti jedinečných kachlí potencionálnym zákazníkom. Klient bol s výsledkom spolupráce tak spokojný, že súhlasil s nakrúcaním takéhoto video odporúčania.

Všetky odporúčania klientov v textovej forme nájdete na stránke:

Odporúčania klientov