Videoodporúčania klientov reklamnej agentúry Lemon Lion

Karpatský Gazda je projekt dvoch spoločníkov, ktorí sa rozhodli, že chcú predávať zdravé potraviny od lokálnych predajcov. Začiatok projektu je v Ilave, kde sa nachádza malá predajňa, ktorej chýbalo zviditeľniť sa. Pozrite sa, ako spoločník Martin Mikoláš hodnotí spoluprácu s nami, kde sa z pôvodnej žiadosti o vytvorenie loga vyliahla kompletná vizuálna identita značky s dizajnmanuálom logotypu, webstránka s copywritingom, fotografovanie predajne a oveľa viac.

Stavebné bytové družstvo Púchov poskytuje širokú škálu služieb pre bytové domy, kvôli čomu bolo nutné vytvoriť web stránku, ktorá by bola dostatčone komplexná, aby zahrnula všetko potrebné, ale zároveň dostatočne jednoduchá a prehľadná pre každého potenciálneho klienta. O tom ako sa nám podarilo docieliť tieto požiadavky nám porozpráva sám riaditeľ SBD Púchov – Pavol Hlušek.

Lemon Lion slovami výrobcov nízkoenergetických montovaných drevených domov Eden Haus: “Keď človeka baví to čo robí, tak vždy podá dobrý výkon.” Denis Ondrášek a Ľubomír Buchman rozprávajú ako boli spokojní so spoluprácou pri redizajne WordPress, tvorbe nového obsahu a tiež prezentačnej brožúry.

Aby Penzión SISI Púchov zvýšil počet rezervácií, pomohli sme mu s registráciou na stránke booking.com. Výsledok: profil v Bookingu na 100 % a nové objednávky! Viac s manažérkou ubytovacieho zariadenia, pani Veronikou Jancovou.

PROPLUSCO je personálna agentúra, ktorá pri rokovaniach so svojimi budúcimi klientmi potrebovala reprezentatívne tlačové materiály. Mal to byť folder, v ktorom by mala každá služba svoj vlastný leták. Letáky mali upútať najmä po vizuálnej stránke. Podarilo sa nám splniť cieľ? O spolupráci rozpráva Veronika Karcolová.

Lemon Lion slovami majiteľa cestovnej kancelárie Creotour: jednoznačne výborná voľba. Každá robota dotiahnutá presne k mojim požiadavkám. Kombinácia vysokej úrovne profesionality s ľudským prístupom zamestancov si otvára cestu k ďalšej spolupráci. Odporúčam každému, kto má záujem o kvalitnú prácu.

Kvôli nedostatku zamestnancov sa spoločnosť GIMAX zúčastnila výstavy Profesia Days 2018, 17. mája 2018 v Žiline. V krátkom čase pred samotnou výstavou nás oslovili s tým, že potrebujú prezentačné materiály. Stihli sme urobiť veľa. Klient bol veľmi spokojný s naším prístupom a kvalitou výsledných materiálov. Súhlasil preto s tým, že nám zanechá takéto odporúčanie.

Niekoľkonásobný majster Slovenska, Nemecka ale aj viacnásobný majster sveta v endure, Radek Matoška organizuje jazdy na motorkách. Zadanie: Vytvoriť prehľadnú stránku s jednoduchým systémom prihlasovania na podujatia a tiež s informáciami pre jazdcov a účastníkov podujatí. Kliknite a dozviete sa ako táto spolupráca prebehla.

Erika Linderová, majiteľka Svadobného Centra Valentíny rozpráva, v skratke, čo všetko je výsledkom našej 10-ročnej spolupráce, ako s nami prebieha spolupráca a  čo sa jej na nej páči najviac. Tiež budete počuť aké výzvy boli pred nami pri poslednom redizajne vzhľadu i obsahu webovej stránky.

Po založení vlastnej značky i-Reality potrebovali nájsť reklamnú agentúru, s ktorou by bola spolupráca osobnejšia a promptnejšia. V odporúčaní sa dozviete čo je pre zákazníka ako i-Reality pri tvorbe novej webovej stránky prvoradé a na čo si klient dával najväčší pozor. Viac povie už majiteľ Marek Korený.

Pozrite si referenciu, v ktorej ukazujeme, formou prípadovej štúdie, ako sme pomohli komunikovať prednosti jedinečných kachlí potencionálnym zákazníkom. Klient bol s výsledkom spolupráce tak spokojný, že súhlasil s nakrúcaním takéhoto video odporúčania.

Ďalšie odporúčania klientov nájdete na stránke Odporúčania klientov.

powered by Typeform