Reklama v Google Ads

Začínate podnikať a nikto o vás nevie? Máte málo klientov? Nepredávate toľko koľko by ste chceli alebo vás “požiera” konkurencia? Začnite s reklamou v Google Ads!

Aké formy reklamy v Google môžete využiť?

Reklama vo vyhľadávaní

Veľmi efektívna forma reklamy. Zobrazuje sa ľuďom, ktorí práve hľadajú vaše produkty/služby. Zobrazenia reklamy sú zadarmo, platíte len za kliknutie na reklamu. Je neprehliadnuteľná, na mobile zvyčajne zaberá až niekoľko obrazoviek.

Device Frame

Remarketing

Pri remarketingu sa pripomíname ľuďom, ktorí už raz na vašej webstránke boli. Textovou alebo obrázkovou reklamou na iných weboch (napr. na youtube.com, gmail.com, azet.sk, topky.sk, …) Zobrazenia reklamy sú zadarmo. Platíte len za kliknutia. V reklamách sa zobrazujú produkty, ktoré si zákazník naposledy pozeral na vašom webe/eshope. Je to forma formu personalizovanej reklamy.

Device Frame

Reklama v obsahovej sieti

Ideálny spôsob na propagáciu nových produktov, služieb alebo podujatí, o ktorých ešte ľudia nevedia – a preto ich zatiaľ nehľadajú, napr. koncert, divadelné predstavenie, nová služba v regióne, nový unikátny produkt alebo služba. Ľudí vieme zacieliť na základe veku, pohlavia, lokality, záujmov, nákupných úmyslov.

Device Frame
Device Frame

Gmail reklama

Priamo v emailovej schránke Gmail je ďalšie miesto, kde viete oslovovať potenciálnych zákazníkov. Nemusíte pritom poznať ich emailové adresy. Vieme osloviť novú cieľovú skupinu, podľa záujmov, demografie, lokality. Výhodou je nízka cena a malá konkurencia, pretože tento formát zatiaľ nevyužíva veľa inzerentov.

Aké výhody má reklama v Google v porovaní s inými formami reklamy?

Zvyšuje šancu nákupu

Zvyšuje šancu nákupu

Reklama v Google zachytáva vášho klienta v rôznych štádiach uvažovania o kúpe, čím sa zvyšuje šanca, že si produkt kúpi od vás.

Presné štatistiky

Presné štatistiky

Reklama v Google je veľmi ľahko merateľná. Viete koľko ľudí videlo, kliklo na vašu reklamu, koľko objednávok alebo dopytov vám priniesla.

Flexibilita

Flexibilita

Kampaň je možné jednoducho meniť a upravovať podľa vašich predstáv aj počas priebehu.

Reklama vo vyhľadávači Google vám pomôže zvýšiť objednávky, návštevnosť webu alebo zviditeľniť produkty a služby. Je to najpoužívanejší vyhľadávač na Slovensku.

98%

Zákazníci, ktorí vyhľadávajú cez Google.

Mám záujem o cenovú ponuku na Google reklamu

Časté otázky / FAQ

Koľko to bude stáť?

Cena je individuálna. Závisí od produktu, konkurencie, vašich finančných možností. Kontaktujte nás a nájdeme ideálny rozpočet. Základné kampane vieme realizovať od 250€ mesačne.

Ako rýchlo viete kampaň spustiť?

Dĺžka vytvorenia a nastavenia kampane závisí od jej náročnosti. Štandardne vieme kampaň spustiť do 5 dní objednávky.

Bude sa moja reklama zobrazovať na prvých pozíciach vo vyhľadávaní?

Konkrétna pozícia vo vyhľadávaní záleží od viacerých faktorov, hlavne od vášho rozpočtu a konkurencie ale aj cieľov, ktoré chceme naplniť. Vždy sa snažíme o to, aby sa reklamy našich klientov zobrazovali na popredných pozíciach. Zvažujeme však pri tom, aj efektivitu. Vo všeobecnosti platí, že vyššie pozície sú nákladnejšie a preto nemusia byť pre vás optimálne.

Ako dlho musím mať kampaň spustenú, aby to malo efekt?

Na začiatku potrebujeme určitý čas, aby sa z kampane získali potrebné data, na základe ktorých vieme kampaň  lepšie optimalizovať. Tento čas je individuálny, ale odporúčame mať kampaň spustenú minimálne 3 mesiace.

O vašu reklamu sa dobre postaráme

Google Partner

Sme certifikovaní

Získali sme certifikáciu od Google. Môžete si to ľahko overiť. Disponujeme najaktuálnejšími znalosťami z oblasti Google reklám. Certifikáty pravidelne obnovujeme.

8 rokov

Množstvo skúseností

Je za nami množstvo úspešných kampaní. Za toto obdobie sme si vybudovali dôveru s mnohými klientmi.

Viac hláv

Tím špecialistov

Moderný online marketing si vyžaduje množstvo znalostí v rozličných oblastiach, a preto pre úspešnú kampaň potrebujete odborníka z každej z týchto oblastí.

Nové trendy

Neustále sa vzdelávame

Hľadáme a využívame všetky možnosti, ktoré zaručia efektívnu kampaň. Chceme aby ste rástli.

Získate od nás bonusový kredit na reklamu až do 120€!

Kontakt