Fotografovanie

Profesionálne fotografovanie pre firmy, produktová fotografia

V Lemon Lion poskytujeme zákazníkom aj profesionálne fotografické služby. Je jedno či ste malá firma vyrábajúca jeden produkt, alebo firma so 150-timi zamestnancami. Všetkým zákazníkom sme pripravení poradiť, čo je pre nich najvýhodnejšie a odfotiť ich firmu či produkty do eshopu, referencií alebo katalógov. A to vždy v najvyššej kvalite a za prijateľný rozpočet pre zákazníka.

Fotografie, ktoré nájdete na tejto stránke, sme robili pre našich zákazníkov počas uplynulých rokov. Pri fotografovaní sa zameriavame najmä na zachytenie zákazníkovej vízie, ale nie je pre nás problém poradiť vám, čo by na fotkách malo byť a prečo. Dobré fotografie hovoria samé za seba. Predstavia vašu firmu novým zákazníkom, sprostredkujú pocit, ktorý má zákazník zvyčajne len pri osobnej návšteve vašej firmy alebo predajne a priblížia spektrum produktov, ktoré ponúkate na predaj.

Fotografovanie
jedla

Fotografovanie jedla pre reklamné tabule. Fotenie koláčov. Reklamná fotografia pre potraviny spojená s aranžovaním—foodstyling.

Fotografovanie
zamestnancov pri práci

Výročné fotenie zamestnancov. Dokumentovanie firemných eventov, akcií. Fotenie priamo vo výrobe, pri práci.

Fotografovanie
firemných referencií

Nafotenie produktov vašej práce. Fotenie služieb. Dokumentovanie toho, čo ste spravili. Fotenie u vašich zákazníkov.

Fotografovanie
firiem

Fotografovanie firemných budov, hál, či výrobných priestorov. Fotenie prevádzok, predajní alebo napríklad ambulancií.

Fotografovanie
produktov

Fotenie produktov pre eshop, fotografovanie výrobkov na bielom pozadí, odstraňovanie pozadia z fotografií, fotenie odevov.

Fotografovanie
hotelov

Fotografovanie hotelov a penziónov. Nafotenie wellness či sauny. Fotenie barov, herní. Fotografovanie okolia hotela.

Fotografovanie
šperkov

Fotografovanie šperkov na bielom alebo čiernom podklade vyžaduje špeciálny prístup v rámci marketingovej fotografie. Šperk musí žiariť! Ako pri skutočnom používaní! Využite skúsenosti profesionálneho fotografa napríklad pri zložitom fotografovaní opálov.

Fotografovanie
pohárov

Fotografovanie pohárov alebo fotografovanie skla do katalógov vyžaduje jedinečný prístup. Rovnako ako fotografovanie šperkov. Sklo je materiál s jedinečnými vlastnosťami. Profesionálna fotografia môže znamenať obrovský rozdiel v tom aký pocit z vás majú zákazníci. Napríklad keď si porovnávajú sklo od vás a od konkurencie.

Koľko stojí fotografovanie?

Fotografovanie pre bežnú firmu sa zvyčajne pohybuje medzi 50€ až 200€ bez DPH. Firmu odfotíme zvonka i zvnútra, hotel s okolím aj izbami.

V cene je:

Fotenie v našom štúdiu alebo u zákazníka. Spracovanie fotografií (podobné vyvolaniu filmu ako v minulosti).

V cene nie je:

Doprava nie je zahrnutá v cene fotenia. Retuš fotografií (vymazanie ŠPZ, doplnenie neexistujúcej trávy, vymazanie bieleho pozadia a pod.) Obe sú účtované dodatočne ako oddelené položky. Pri kalkulácii vás na ne, samozrejme, upozorníme.

  Názov vašej firmy (alebo kontaktná osoba)

  Telefonický kontakt

  Kontaktný email *

  Mám záujem o *

  v lokalite *:

  Poznámka