Fotografické štúdio v Púchove pre reklamné a business fotografie

Fotografujeme profesionálne a s citom. Vytvoríme vám fotky pre webstránku, sociálne siete, e-shopy, katalógy. Fotoštúdio máme v Púchove, ale za fotením vycestujeme kdekoľvek.

— Martin Faktor, Art Director @ Lemon Lion

Mám záujem

Fotíme produktové a reklamné fotky

 

Fotografovanie je súčasťou služieb, ktoré ako digitálna reklamná agentúra poskytujeme klientom. Pripravíme také fotografie, ktoré klienti pre svoj projekt potrebujú. Nami vytvorené fotky použijú na webstránkach, v e-shopoch, v katalógoch, na vizitkách, aj na sociálnych sieťach. Fotografujeme v teréne, v ateliéri, s rôznymi pozadiami. Za fotografovaním vycestujeme priamo k vám.

Typy fotiek

Najskôr premyslíme, až potom odfotíme

Spolupráca s nami nikdy nezačína rozhovorom o cene fotografovania, ale otázkou: Čo vlastne potrebujete? Porozprávame sa o projekte, premyslíme typy záberov, lokalitu, fotografické rekvizity. Zamyslíme sa nad tým, kde potrebujete fotografie umiestniť, ako budú komunikovať a ladiť s vašou značkou. Naplánovaný postup s vami zrozumiteľne odkomunikujeme.

Dodržíme dohodnutý postup. Takto vyzerá:

Prvý krok musíte urobiť vy. Kontaktujte nás telefonicky, alebo emailom. Využiť môžete aj kontaktný formulár na našej webstránke.

 

Buďte otvorení a úprimní. Čím viac informácií nám o plánovanom projekte poviete, tým lepšie sa naň pripravíme a premyslíme ho. Fotografovanie nie je pre nás pásovou výrobou produktových alebo biznis fotiek. Pri každom projekte uplatňujeme individuálny prístup, venujeme mu potrebný priestor a čas. Za projekt zodpovedá spoľahlivý, zohraný tím.

 

Po úvodnom rozhovore nám nechajte chvíľku na zamyslenie. Naplánujeme fotografovanie. Zvážime, aké typy záberov potrebujete a ako ich získame. Náš plán vám odkomunikujeme a zistíme, či sa vám páči.

 

Pri väčšine projektov cenu fotografovania odhadujeme, nestanovujeme ju pevne. Dôvodom sú faktory, ktoré môžu do práce vstúpiť a ovplyvniť nielen dĺžku fotenia, ale aj výsledný počet záberov či rozsah digitálnych úprav pri spracovaní. Nepustíme sa do projektov spôsobom: „Veď sa na konci dohodneme“ alebo „To uvidíte potom“. Naši klienti vedia, čo cena fotografovania obsahuje a prečo.

 

Práce na projekte začíname po uhradení zálohy. Štandardne je to polovica z odhadovanej sumy. Sme platcami DPH.

 

Fotografovanie priestorov, produktov alebo biznis portrétov môže trvať viac dní. Prispôsobíme sa vášmu výrobnému harmonogramu a možnostiam. Pricestujeme za vami, nafotíme vaše služby počas víkendu, podujatia, v noci.

 

Fotenie produktov vieme zrealizovať aj bez vás, stačí nám spoľahlivo produkty zabaliť a poslať. Určite vám ich vrátime späť.

 

Digitálne spracovanie záberov realizujeme tak, aby sme fotky pripravili na ich ďalšie použitie v online priestore, alebo v tlači.

 

Hotové fotografie v dvoch rozlíšeniach posielame klientom podľa dohody; buď prostredníctvom on-line úložiska, alebo ich nahráme na USB disk.

 

Pre našich klientov je fotografovanie častokrát jednou z viacerých objednaných prác. Po spracovaní fotiek zabezpečíme aj následné publikovanie fotografií na webstránkach, sociálnych sieťach a podobne.

Mám záujem

Máme kvalitnú techniku, ktorú ovládame

Klientov pravidelne prekvapí naše množstvo fotografického vybavenia. Často sa pýtajú, či vieme naozaj všetku techniku ovládať. Áno, naozaj vieme. Techniku si vyberáme na základe parametrov, s ktorými chceme pri realizovaní projektov pracovať. Kladieme dôraz na dobré osvetlenie, rozumieme správe farieb v digitálnych programoch, aj pri tlači.

Trváme na detailoch, pretože vedú ku kvalite

Naším cieľom je nafotiť váš projekt profesionálne. Po stránke technickej, ale tiež ľudskej.

 

Počas fotografovania s vami komunikujeme, posmelíme tých, ktorí sa objektívu boja. Pri biznis fotke vyberáme najlepšie zábery spolu, pri fotení jedla zabezpečíme foodstyling. Máme skúsenosti s fotografovaním detí pre produkty či pre billboardy. Snažíme sa spraviť deťom i dospelým z fotenia zážitok a príjemnú novú skúsenosť.

 

Fotografujeme s profesionálnymi svetlami. Pre potreby reklamných a produktových fotografií často používame prístup k nasvieteniu označovaný ako High-Key. Prevažujú v ňom svetlé tony a malý kontrast medzi svetlom a tieňom. Nasvietenie prispôsobíme typom fotografií, ktoré chceme získať. Zhodnotíme, aký prístup uplatníme – milý, nekontrastný, presvetlený, dramatický, portrétny, ponurý.

 

Pre správne zachytenie farieb využívame kalibračné terče od spoločnosti X-Rite (Color Checker Passport Photo). Ľudská pokožka aj produkty tak majú na výslednej fotografii reálne farby. Reálne zachytenie farieb produktov vám pomáha pri predaji prostredníctvom e-shopov.

 

Nefotíme bezhlavo. Zábery starostlivo plánujeme, na fotenie prichádzame včas a pripravení. Nafotíme toľko záberov, koľko je pre realizáciu daného projektu potrebných.

 

Dávame si záležať na spracovaní fotografií. Fotografie nestrácajú informácie o správnych farbách či už v online priestore, alebo v tlači. Extrémnu pozornosť kladieme na farebne kritické veci, akými sú vzorky či lesklé predmety.
Ak si chcete pozrieť zoznam techniky, ktorú pri reklamnom fotografovaní používame, môžete tak urobiť na tomto odkaze.

 

Radi nadviažeme spoluprácu s ďalšími reklamnými agentúrami, alebo s fotografmi, ktorí potrebujú spoľahlivého partnera pri väčších fotoprojektoch. Naše fotografické štúdio sa nachádza v Púchove. Štúdio je vybavené na profesionálne fotografovanie a tiež na tvorbu videí.

Mám záujem

Sme precízni pri fotení, aj pri finalizovaní projektu

Po digitálnom spracovaní dostávate od nás fotky v dvoch rozlíšeniach; v plnom rozlíšení a v rozlíšení optimalizovanom pre použitie na webe. Zdrojové súbory u nás archivujeme rok po nasnímaní. Dbáme na to, aby foteniu predchádzalo podpísanie súhlasu s fotografovaním. Klientovi poskytujeme licenciu na neobmedzené používanie zhotovených materiálov.

Naša práca končí odovzdaním fotiek, nie ich nasnímaním

Fotografie vám dodáme v dvoch rozlíšeniach, v plnom a v optimalizovanom pre použitie na webstránke. Takto máte o prácu menej pri zverejňovaní fotiek na sociálnych sieťach či na webe.

 

Surové aj upravené fotografie archivujeme na našom serveri po dobu jedného roka v prípade, že by ste ich opätovne potrebovali, alebo stratili.

 

Na vyžiadanie vám môžeme zaslať aj raw fotografie (zdrojové, surové fotografie), alebo export databázy projektu z programu Adobe Lightroom.

 

Klientom poskytujeme štandardne neobmedzenú licenciu na používanie zhotovených fotografií v jeho mene. Poradíme vám, pre ktoré médiá sú fotky vhodné.

 

Hotové fotografie vám dodáme prostredníctvom online úložiska, prípadne ich nahráme na USB disk.

 

Máme radi poriadok. Fotky kategorizujeme a pomenovávame kľúčovými slovami, aby sa vám s nimi v budúcnosti lepšie pracovalo. Kľúčové slová majú fotky nielen v názve, ale tiež v metadátach. Pri väčších alebo dokumentárnych foteniach radíme fotky podľa logického sledu, ktorý vám uľahčí následné práce pri výbere fotiek.

 

Pred fotografovaním podpisuje každý náš klient informovaný súhlas s fotografovaním a tiež súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý je potrebný pre evidenciu predchádzajúceho súhlasu. Ak fotíme zamestnancov, súhlas podpisujú aj oni, ak fotíme firemné priestory, súhlas podpíše i majiteľ spoločnosti. Dbáme na to, aby sme mali na poriadku legislatívnu stránku projektu.

Mám záujem
Biznis
portréty

Profesionálnu biznis fotku využijete v emailovom podpise, na vizitke, v kontaktoch na webe, na sociálnej sieti, vo firemných tlačovinách.

Portréty
Fotenie
firemných priestorov

Nafotíme vašu predajňu, výrobnú halu, kanceláriu, budovu. Fotografie môžete použiť na webstránke, alebo v Google mape.

Firemné priestory
Fotky
pre virtuálnu prehliadku

Pripravíme kvalitné zábery pre virtuálnu prehliadku vašej predajne, prevádzky, reštaurácie, vášho hotela, penziónu, prenájmu.

VR prehliadky
Fotenie hotelov
a nehnuteľností

Pripravíme pre vás reprezentatívne zábery vhodné pre zľavové portály, Booking, pre vašu vlastnú webstránku alebo sociálne siete.

Galéria hotelov
Firemné
fotografovanie

Budujete si kontakty s budúcimi zamestnancami? Ukážte im teambuildingy na fotkách, ktoré zachytávajú atmosféru vášho kolektívu.

Firemné fotografovanie
Fotografovanie
zamestnancov

V rámci firemného fotografovania zachytíme vašich zamestnancov pri práci. Fotky doplnia vaše katalógy, webstránky, letáky.

Fotografovanie zamestnancov
Fotografovanie
referencií

V teréne či v domácnostiach vašich klientov nafotíme vašu prácu pre potreby prezentácie na webstránkach alebo v katalógoch.

Referencie
Reklamné
fotografovanie

Ak chcete vyniknúť a nepoužívať fotobanku, nafotíme vaše produkty či služby a vytvoríme vám originálne reklamné fotografie.

Reklamné fotografie
Fotografovanie
akcií

Zachytíme atmosféru vašich podujatí, festivalov, jarmokov, predstavení, workshopov. Fotenie vieme spojiť s natáčaním videa

Fotografie akcií
Produktové
fotografie

Nafotíme 360° produktové fotografie. Produkty fotíme s pozadím, v tematických kompozíciách, s modelmi/na modeloch.

Produkty
Fotografovanie
jedla

Nafotíme jedlá, potravinové výrobky, koláče, torty, nápoje. Nezabúdame na foodstyling, ktorý dodáva jedlu na fotke príťažlivosť.

Jedlo
Fotografovanie
zvierat

Nafotíme vašu chovnú stanicu, domácu farmu, alebo úžitkový chov akýchkoľvek zvierat. Fotenie môžeme spojiť s natáčaním videa.

Zvieratá
Fotografovanie
šperkov

Pri fotení šperkov je potrebné najmä kvalitné nasvietenie. Využite naše skúsenosti s fotografovaním šperkov alebo opálov.

Šperky
Fotografovanie pohárov
a skla

Nafotíme poháre a produkty zo skla do vašich katalógov alebo do e-shopovej ponuky. V tejto oblasti už skúsenosti máme, výsledky vieme zaručiť.

Poháre a sklo
Fotografovanie
v ateliéri

Máme vlastný fotografický ateliér v Púchove, v ktorom tvoríme produktové a biznis fotky.

Viac o našom ateliéri

Pozrite si fotenia, ktoré sme realizovali pre našich klientov. V prípade záujmu vám k referenciám vieme podať aj viac informácií.

Pozrite si naše  referencie

powered by Typeform