Služby reklamnej agentúry Lemon Lion

Náš prístup je úplne iný, na aký ste možno zvyknutí. Spolupráca s nami je vždy rovnocenný vzťah. Klientom ukazujeme aké majú možnosti, potom spoločne hľadáme najvýhodnejšie riešenie.

— Martin Faktor, Art Director @ Lemon Lion

Poradíme vám. Porozmýšľame spolu s vami, kde sa nachádzajú vaši zákazníci. Potom sa postaráme o všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste sa dostali k novým zákazníkom a objednávkam.

Tvorba značky

Tvorba značiek

Navrhneme vám vhodný názov, zistíme, kto sú vaši zákazníci a aká je hlavná výhoda, ktorá vás v ich očiach bude odlišovať od konkurencie. Tvoríme jedinečné logá, a pretože značka nie je iba logo, tvoríme aj kompletné sady pre používanie značky.

 

Návrh loga

Tvorba dizajnmanuálu

Súpravy pre používanie značky (brand-kit)

Vytvorte mi značku

Tvorba webových stránok

Pri budovaní digitálnej prítomnosti na internete potrebujete začať webovou stránkou. V Lemon Lion vytvoríme webovú stránku, ktorá bude jednoznačne podporovať budovanie vašej značky a súvisieť s firemnou identitou. Bude mať jedinečný a moderný vzhľad, ktorý sa prispôsobí mobilom, tabletom, bude mať šifrované pripojenie (HTTPS) a bude pripravená pre kvalitné SEO.

 

Tvorba webových stránok

Responzívne webové stránky

Vytváranie podstránok pre web

Aktualizácia, updatovanie, zálohy WordPress stránok

Webstránky cez Squarespace

Webstránky cez WIX

Vytvorte mi web
Texty pre webové stránky

Písanie textov pre webové stránky a tlačoviny

V Lemon Lion berieme copywriting veľmi vážne. Záleží nám na tom, aby vaša stránka putovala v Google nahor. Píšeme pútavý obsah pre webové stránky, ale nie len pre ne. Naši tvorcovia reklamných textov s vami prejdú tématiku, vytvoria texty a pre úspešné SEO budú používať správne kľúčové slová. Obsah na web umiestňujú zruční dizajnéri.

 

Písanie textov pre webové stránky

Tvorba reklamných textov

Copywriting pre katalóg, leták, brožúru

Napíšte mi texty

Fotografovanie produktov, služieb a zamestnancov

Dôvod prečo niektoré webové stránky vyzerajú úžasne a iné nie, je často ten, že majú pekný webdizajn ale škaredé fotografie. Na fotografiách si dávame veľmi záležať. Prečo však zostať iba pri fotografií? S využitím moderných médií vám pomôžeme s predajom. Ďalší krok môže byť virtuálna prehliadka vašich priestorov alebo 3D produktové fotografie pre e-shop.

 

Biznis portréty

Fotenie firemných priestorov

Fotenie hotelov

Firemné fotografovanie

Fotografovanie zamestnancov

Fotografovanie referencii

Reklamné fotografovanie

Produktové fotografie

Fotografovanie jedla

Fotografovanie zvierat

Fotografovanie šperkov

Fotografovanie pohárov

Chcem fotografovanie
Produkcia videospotov

Tvorba video spotov a animácií

Video je dnes jeden z najúčinnejších spôsobov ako zaujať potencionálnych klientov. Pri iných formách reklamy ide o sekundy, s videom je to však iné. Dobré video vie byť dopozerané celé. Čo tak začať príbehom vašej značky? Pomôžeme od scenára, cez obrazový scenár až po tvorbu video marketingovej stratégie.

 

Produktové videá

Firemné videá

2d animácia

Videopozvánky

Video návody

Videovizitky

Vzdelávacie videá

Reklamné videá videá

Chcem videospot
Reklama v Google aj na Facebooku

Reklamné kampane v Google a na Facebooku

Vytvoríme vám kampaň v Google a budeme ju pravidelne monitorovať, aby bola čo najúčinnejšia. Ak prvý raz inzerujete v Google, dostanete kredit navyše! Profesionálny Facebook profil, ktorý ladí so stránkou, vám spropagujeme reklamou na Facebooku, ktorú navrhneme a spolu s vami ju budeme udržiavať. Zvyčajne však nezostaneme iba pri reklame na internete.

 

Reklama vo vyhľadávaní Google

Remarketing

Reklama v obsahovej sieti

Gmail reklama

Vytvorenie Facebook stránky

Spravovanie Facebook stránky

Facebook reklama

Chcem on-line kampaň

Sme Premier Google Partner. To znamená, že členovia tímu, ktorí sa starajú o vaše účty AdWords, sú certifikovaní spoločnosťou Google. Máme prístup k novým reklamným nástrojom až rok pred tým ako sú prístupné verejne. V prípade riešenia problémov nemusíte čakať v poradí.