Tvorba webových stránok

Poradíme vám aký typ webstránky potrebujete, spravíme váš projekt na mieru. Webstránku si budete vedieť upravovať sami.

Viac info o tvorbe webstránok alebo pozrite referencie webstránok.

Firemné videá a fotografovanie

Profesionálne vám nafotografujeme vaše produkty, prevádzku, predajňu, či hotel. Vytvoríme firemné video, reportáž, ktorá priblíži vašu firmu zákazníkom.

Viac info o Fotografovaní. Pozrite aj Video referencie.

Google a Facebook reklama

Oslovte svojich potenciálnych zákazníkov tam, kde sa najviac pohybujú. Spravíme vám Google alebo Facebook reklamu, s ktorou môžete zvýšiť alebo podporiť svoj predaj.

Viac info o Facebook reklame.

Firemné logá, letáky alebo katalógy

Vyrobíme pre vás grafiku do tlače, alebo na internet. Zabezpečíme výrobu katalógov, letákov a spravíme vám kompletný dizajmanuál firemného loga.

Poradíme vám. Porozmýšľame spolu s vami, kde sa nachádzajú vaši zákazníci. Potom sa postaráme o všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste sa dostali k novým zákazníkom a objednávkam.
Budovanie značky

Značku tvorí oveľa viac ako iba logo. Navrhneme vám vhodný názov, zistíme, kto sú vaši zákazníci, čo je hlavná výhoda, ktorá vás odlišuje. Okrem loga vytvoríme korporátnu identitu a kompletné pravidlá komunikovania značky zadefinujeme v manuále ako používať vašu značku. Je to omnoho viac ako iba dizajn manuál.

Prípadová štúdia: budovanie značky.
Referencie Tvorba loga. Brand building.

Tvorba webu alebo e-shopu

Pri budovaní digitálnej prítomnosti na internete potrebujete začať webovou stránkou. V Lemon Lion vytvoríme webovú stránku, ktorá bude jednoznačne podporovať budovanie vašej značky a súvisieť firemnou identitou. Bude mať jedinečný a moderný vzhľad, ktorý sa prispôsobí mobilom, tabletom a bude mať šifrované pripojenie (SHTML, SSL) a bude pripravená pre kvalitné SEO.

Texty pre webové stránky

V Lemon Lion berieme copywriting veľmi vážne. Záleží nám na tom, aby vaša stránka putovala v Google nahor. Napíšeme pútavý obsah pre vašu stránku. Naši tvorcovia reklamných textov s vami prejdú tématiku, vytvoria texty a pre úspešné SEO budú používať správne kľúčové slová. Obsah na web umiestňujú zruční dizajnéri.

Ako píšeme texty pre webové stránky.
Copywritingové referencie.

Fotografovanie produktov a vašej firmy

Dôvod prečo niektoré webové stránky vyzerajú úžasne a iné nie, je často ten, že majú pekný webdizajn ale škaredé fotografie. Na fotografiách si dávame veľmi záležať. Prečo však zostať iba pri fotografií? S využitím moderných médií vám pomôžeme s predajom. Ďalší krok môže byť virtuálna prehliadka vašich priestorov alebo 3D produktové fotografie pre e-shop.

Viac info o fotografovaní.

Firemné videá alebo animácie

Video je dnes jeden z najúčinnejších spôsobov ako zaujať potencionálnych klientov. Pri iných formách reklamy ide o sekundy s videom je to však iné. Dobré video vie byť dopozerané celé. Čo tak začať príbehom vašej značky? Pomôžeme od scenára, cez obrazový scenár až po tvorbu video marketingovej stratégie.

Náš YouTube profil.
Pozrite si video referencie.

Reklama v Google aj na Facebooku

Vytvoríme vám kampaň v Google a budeme ju pravidelne monitorovať, aby bola čo najúčinnejšia. Ak prvý raz inzerujete v Google, dostanete kredit navyše! Profesionálny Facebook profil, ktorý ladí so stránkou vám spropagujeme reklamou na Facebooku, ktorú navrhneme a spolu s vami ju budeme udržiavať. Zvyčajne však nezostaneme iba pri reklame na internete.

O reklame na Facebooku.

Sme Premier Google Partner. To znamená, že členovia tímu, ktorí sa starajú o vaše účty AdWords, sú certifikovaní spoločnosťou Google. Máme prístup k novým reklamným nástrojom až rok pred tým ako sú prístupné verejne. V prípade riešenia problémov nemusíte čakať v poradí.