Tvorba webových stránok

Poradíme vám aký typ webstránky potrebujete, spravíme váš projekt na mieru. Webstránku si budete vedieť upravovať sami.

Viac info o tvorbe webstránok.

Firemné videá a fotografovanie

Profesionálne vám nafotografujeme vaše produkty, prevádzku, predajňu, či hotel. Vytvoríme firemné video, reportáž, ktorá priblíži vašu firmu zákazníkom.

Viac info o Fotografovaní. Pozrite aj Video referencie.

Google a Facebook reklama

Oslovte svojich potenciálnych zákazníkov tam, kde sa najviac pohybujú. Spravíme vám Google alebo Facebook reklamu, s ktorou môžete zvýšiť alebo podporiť svoj predaj.

Viac info o Facebook reklame.

Firemné logá, letáky alebo katalógy

Vyrobíme pre vás grafiku do tlače, alebo na internet. Zabezpečíme výrobu katalógov, letákov a spravíme vám kompletný dizajmanuál firemného loga.

Poradíme vám. Porozmýšľame spolu s vami, kde sa nachádzajú vaši zákazníci. Potom sa postaráme o všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste sa dostali k novým zákazníkom a objednávkam.
Budovanie značky

Značku tvorí oveľa viac ako iba logo. Navrhneme vám vhodný názov, zistíme, kto sú vaši zákazníci, čo je hlavná výhoda, ktorá vás odlišuje. Okrem loga vytvoríme korporátnu identitu a kompletné pravidlá komunikovania značky zadefinujeme v manuále ako používať vašu značku. Je to omnoho viac ako iba dizajn manuál.

Prípadová štúdia: budovanie značky.

Tvorba webu alebo e-shopu

Pri budovaní digitálnej prítomnosti na internete potrebujete začať webovou stránkou. V Lemon Lion vytvoríme webovú stránku, ktorá bude jednoznačne podporovať budovanie vašej značky a súvisieť firemnou identitou. Bude mať jedinečný a moderný vzhľad, ktorý sa prispôsobí mobilom, tabletom a bude mať šifrované pripojenie (SHTML, SSL) a bude pripravená pre kvalitné SEO.

Texty pre webové stránky

V Lemon Lion berieme copywriting veľmi vážne. Záleží nám na tom, aby vaša stránka putovala v Google nahor. Napíšeme pútavý obsah pre vašu stránku. Naši tvorcovia reklamných textov s vami prejdú tématiku, vytvoria texty a pre úspešné SEO budú používať správne kľúčové slová. Obsah na web umiestňujú zruční dizajnéri.

Ako píšeme texty pre webové stránky.

Fotografovanie produktov a vašej firmy

Dôvod prečo niektoré webové stránky vyzerajú úžasne a iné nie, je často ten, že majú pekný webdizajn ale škaredé fotografie. Na fotografiách si dávame veľmi záležať. Prečo však zostať iba pri fotografií? S využitím moderných médií vám pomôžeme s predajom. Ďalší krok môže byť virtuálna prehliadka vašich priestorov alebo 3D produktové fotografie pre e-shop.

Viac info o fotografovaní.

Firemné videá alebo animácie

Video je dnes jeden z najúčinnejších spôsobov ako zaujať potencionálnych klientov. Pri iných formách reklamy ide o sekundy s videom je to však iné. Dobré video vie byť dopozerané celé. Čo tak začať príbehom vašej značky? Pomôžeme od scenára, cez obrazový scenár až po tvorbu video marketingovej stratégie.

Reklama v Google aj na Facebooku

Vytvoríme vám kampaň v Google a budeme ju pravidelne monitorovať, aby bola čo najúčinnejšia. Ak prvý raz inzerujete v Google, dostanete kredit navyše! Profesionálny Facebook profil, ktorý ladí so stránkou vám spropagujeme reklamou na Facebooku, ktorú navrhneme a spolu s vami ju budeme udržiavať. Zvyčajne však nezostaneme iba pri reklame na internete.

O reklame na Facebooku.

Sme certifikovaný Google Partner. To znamená, že členovia tímu, ktorí sa starajú o vaše účty AdWords, sú certifikovaní spoločnosťou Google. Máme prístup k novým reklamným nástrojom až rok pred tým ako sú prístupné verejne. V prípade riešenia problémov nemusíte čakať v poradí.