Služby reklamnej agentúry Lemon Lion

Náš prístup je úplne iný, na aký ste možno zvyknutí. Spolupráca s nami je vždy rovnocenný vzťah. Klientom ukazujeme aké majú možnosti, potom spoločne hľadáme najvýhodnejšie riešenie.

— Martin Faktor, Art Director @ Lemon Lion

Lemon Lion je reklamná agentúra, ktorá pre svojich klientov poskytuje kreatívne a strategické riešenia. Našim cieľom je pomôcť klientom pozdvihnúť značku, zvýšiť ich obchodný potenciál a zlepšiť ich hospodárske výsledky prostredníctvom efektívneho marketingu a reklamy. Lemon Lion ponúka širokú škálu služieb, ako sú stratégia značky, digitálny marketing, tvorba obsahu, kreatívne video riešenia a ďalšie. Agentúra spolupracuje so svojimi klientmi na vytváraní jedinečných a relevantných riešení, ktoré prispievajú k ich úspešnosti.

Tvorba značky

Tvorba značiek

Navrhneme vám vhodný názov, zistíme, kto sú vaši zákazníci a aká je hlavná výhoda, ktorá vás v ich očiach bude odlišovať od konkurencie. Tvoríme jedinečné logá, a pretože značka nie je iba logo, tvoríme aj kompletné sady pre používanie značky.

 

› Návrh loga

› Tvorba dizajnmanuálu

› Súpravy pre používanie značky (brand-kit)

Vytvorte mi značku

Tvorba webových stránok

Pri budovaní digitálnej prítomnosti na internete potrebujete začať webovou stránkou. V Lemon Lion vytvoríme webovú stránku, ktorá bude jednoznačne podporovať budovanie vašej značky a súvisieť s firemnou identitou. Bude mať jedinečný a moderný vzhľad, ktorý sa prispôsobí mobilom, tabletom, bude mať šifrované pripojenie (HTTPS) a bude pripravená pre kvalitné SEO.

 

Tvorba webových stránok

› Responzívne webové stránky

› Vytváranie podstránok pre web

Aktualizácia, updatovanie, zálohy WordPress stránok

› Webstránky cez Squarespace

› Webstránky cez WIX

Vytvorte mi web
Texty pre webové stránky

Písanie textov pre webové stránky a tlačoviny

V Lemon Lion berieme copywriting veľmi vážne. Záleží nám na tom, aby vaša stránka putovala v Google nahor. Píšeme pútavý obsah pre webové stránky, ale nie len pre ne. Naši tvorcovia reklamných textov s vami prejdú tématiku, vytvoria texty a pre úspešné SEO budú používať správne kľúčové slová. Obsah na web umiestňujú zruční dizajnéri.

 

Písanie textov pre webové stránky

› Tvorba reklamných textov

› Copywriting pre katalóg, leták, brožúru

Napíšte mi texty

Fotografovanie produktov, služieb a zamestnancov

Dôvod prečo niektoré webové stránky vyzerajú úžasne a iné nie, je často ten, že majú pekný webdizajn ale škaredé fotografie. Na fotografiách si dávame veľmi záležať. Prečo však zostať iba pri fotografií? S využitím moderných médií vám pomôžeme s predajom. Ďalší krok môže byť virtuálna prehliadka vašich priestorov alebo 3D produktové fotografie pre e-shop.

 

› Biznis portréty

› Fotenie firemných priestorov

› Fotenie hotelov

› Firemné fotografovanie

› Fotografovanie zamestnancov

› Fotografovanie referencii

› Reklamné fotografovanie

› Produktové fotografie

› Fotografovanie jedla

› Fotografovanie zvierat

› Fotografovanie šperkov

› Fotografovanie pohárov

Chcem fotografovanie
Produkcia videospotov

Tvorba video spotov a animácií

Video je dnes jeden z najúčinnejších spôsobov ako zaujať potencionálnych klientov. Pri iných formách reklamy ide o sekundy, s videom je to však iné. Dobré video vie byť dopozerané celé. Čo tak začať príbehom vašej značky? Pomôžeme od scenára, cez obrazový scenár až po tvorbu video marketingovej stratégie.

 

› Produktové videá

› Firemné videá

› 2d animácia

› Videopozvánky

› Video návody

› Videovizitky

› Vzdelávacie videá

› Reklamné videá videá

Chcem videospot
Reklama v Google aj na Facebooku

Reklamné kampane v Google a na Facebooku

Vytvoríme vám kampaň v Google a budeme ju pravidelne monitorovať, aby bola čo najúčinnejšia. Ak prvý raz inzerujete v Google, dostanete kredit navyše! Profesionálny Facebook profil, ktorý ladí so stránkou, vám spropagujeme reklamou na Facebooku, ktorú navrhneme a spolu s vami ju budeme udržiavať. Zvyčajne však nezostaneme iba pri reklame na internete.

 

Reklama vo vyhľadávaní Google

Remarketing

Reklama v obsahovej sieti

Gmail reklama

Vytvorenie Facebook stránky

Spravovanie Facebook stránky

Facebook reklama

Chcem on-line kampaň

Ako klient agentúry, ktorá je členom programu Google Partner, môžete očakávať profesionálne a efektívne digitálne marketingové služby založené na aktuálnych trendoch a technológiách, vysokú úroveň znalostí a zručností v oblasti digitálneho marketingu, možnosť využívať špičkové nástroje a informácie od spoločnosti Google a garantovanú kvalitu služieb potvrdenú certifikátmi a overeniami od Google.