Videoreferencie Lemon Lion

(2020) Spot “Košecký Dvor” pre start-up, ktorý ponúka hovädzie mäso z vlastného chovu a poctivé slovenské mäsové výrobky

(2019) Prezentačný spot mesta Púchov pre veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakia Tour 2020. Čítať viac …

(2018) Spot z kampane, ktorej cieľom bol nábor pracovných síl a zníženie fluktuácie zamestnancov

(2018) Spot, ktorý predstavuje príbeh jednodňovej kliniky prostredníctvom postáv ľudí, ktorí v nej pracujú. Čítať viac …

(2015) Propagačný spot “Súťaž drevorubačov”, ktorý mal prilákať divákov na drevorubačské podujatie na Čertove

(2016) Videoprezentácia produktu pre on-line predajcu hodiniek

(2018) Kampaň pre nábor a zníženie fluktuácie zamestnancov

PMB Slovakia je slovenský výrobca a distribútor káblov, káblových zväzkov, zariadení na ich výrobu a ochranných pracovných pomôcok. Spoločnosť za krátky čas navýšila výrobu a rozrástla sa z niekoľkých desiatok na viac ako 150 zamestnancov. Prinieslo to so sebou nedostatok pracovných síl. Video je súčasťou kampane na získavanie a udržanie zamestnancov. Nakrúcanie sa konalo vo výrobe počas plnej prevádzky.

Videočasť kampane pozostávala aj z ďalších spotov. Potenciálnym záujemcom sme prácu priblížili príbehmi videnými očami zamestnancov: montážna pracovníčka, skladník, servisný technik, operátorka strojov.

Príbeh jednodňovej kliniky podaný ľuďmi, ktorí v nej pracujú (2018-2020)

Pre kliniku jednodňovej chirurgie Chirdia v Trenčíne sme natočili niekoľko videospotov. Natáčanie trvalo niekoľko dní, počas ktorých sme získali rozhovory s chirurgmi, množstvo záberov personálu a dokonca aj zábery z operácie. Dôveryhodnosť príbehu posilňujú vrelé odporúčania pacientov nasnímané počas prepúšťacej vizity.

Animované spoty pre prezentačné výstavné stánky

(2019) Prezentačný spot Mesta Púchov pre veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakia Tour 2020. Čítať viac …

(2019) Animovaná videoprezentácia “Wire and harnesses” pre výrobcu káblových zväzkov, propagácia vo výstavnom stánku

(2018) Vyzdvihnutie služieb spoločnosti pre okoloidúcich pri výstavnom stánku

Animované prezentačné spoty, väčšinou určené pre výstavné stánky, tvoria veľkú časť našej tvorby. Ukážky, ktoré máte možnosť pozrieť si, majú spoločný cieľ – zaujať okoloidúcich pomocou veľkoformátovej TV v rohu prezentačného stánku.

Pozrite si napríklad toto odporúčanie klienta, v ktorom uvidíte ako náš spot fungoval na výstave.

Reportážny a dokumentárny záznam pre videokanál

Pre našich klientov sme naštartovali niekoľko videoblogových kanálov pre YouTube. Klienti v nich predstavujú novinky vo svojich firmách, vyjadrujú sa k témam, relevantným pre ich cieľové publikum a rozširujú tak základňu svojich fanúšikov. Videoobsah je tiež vynikajúci materiál pre zdieľanie na sociálnych sieťach.

(2016) Príbeh, ktorý rozpráva výhody novej výkonovej stolice pre zákazníkov autoservisu.

(2017) Spot pre YouTube kanál “Meranie výkonu DODGE RAM”

(2017) Spot zostrihaný do rytmu hudby ako videoklip

(2017) Titulný spot pre YouTube videokanál svadobného salónu

Toto je ďalšia ukážka: YouTube profil pre malú svadobnú agentúru. Videospot zároveň slúži ako podklad pre copywritera, ktorý na jeho základe vypracuje článok. Videoblog tak zapadá do obsahovej stratégie klienta.

Pri animovaní loga výrobcu montovaných domov s rakúskym certifikátom Eden Haus sme sa inšpirovali myšlienkou záhrady, ktorá stojí pri každom ich nízkoenergetickom projekte. V prvom pláne sa zobrazí záhrada a následne túto myšlienku prepojíme zobrazením logotypu, ktorý pripomína siluetu moderného domu na kľúč.

ES4O je akronym pre Efektívny systém pre organizáciu. Rozpoznateľnosť značky sme podporili animovaným logotypom. Cieľom je lepšia zapamätateľnosť značky na sociálnych sieťach. 2D animácia je vhodná aj do moderného videospotu; napríklad ako niekoľko sekundové intro vo videu pre YouTube kanál.

Pre sieť hotelov SISI sme vytvorili animované logo a pomohli sme im s rebrandingom značky, ktorým sieť prechádzala. Logo sme spolu s ďalšími animovanými prvkami zaradili do firemného videa, ktoré predstavilo ubytovacie kapacity klienta. Animované logo bolo súčasťou balíčka animovaných prvkov do videospotov pre YouTube (intro, outro, dejové predely, meno osoby pre spodnú tretinu).

Aj pre projekt Chirdia sme vytvorili nové logo. Symbolom značky sa na žiadosť klienta stala veža Trenčianskeho hradu. Už pri tvorbe scenára pre animáciu sme dbali na to, aby bolo logo možné jednoducho a efektívne animovať.

Produktové video Casio Edifice

Krátky produktový spot naznačuje zaujímavé možnosti prezentácie produktov napríklad pre e-shop. Séria videí doplňuje kvalitné fotografie alebo 360° produktovú fotografiu. Drobné rozmery hodiniek Casio boli výzvou, rovnako ako množstvo odleskov na strieborných povrchoch. Pozrite sa na výsledok.

Video na Youtube
Ďalšie videoreferencie nájdete na YouTube profile Lemon Lion

Do akého projektu sa dnes spolu pustíme?