Videoreferencie Lemon Lion

Neuspokojíme sa s kompromismi, firemné video pre CARE OF AIR®

CARE OF AIR® sú odborníci na čisté priestory. Oslovili nás s požiadavkou rebrandovať značku. Video spot z produkcie Lemon Lion je súčasťou tohto snaženia. Video predstaví spoločnosť novým klientom, bude to zvuková kulisa mítingov a porád, bude budovať značku navonok i vnútri, bude prezentované na pracovných pohovoroch, bude podporovať služby, a tiež slúžiť ako video vizitka reprezentujúca hodnoty a prístup ku klientovi.

 

Prečítajte si celú prípadovú štúdiu.

Videospot “Tepelné čerpadlo a rekuperácia vzduchu STIEBEL ELTRON”

Pre STIEBEL ELTRON sme vytvorili krátky propagačný video spot. Ich obchodný partner – spoločnosť INSTALEM, práve dokončila montáž tepelného čerpadla a rekuperácie v domácnosti rodiny, ktorá je tak blízko persónam z ich manuálu pre používanie značky, ako je len možné byť. Pre spoločnosť to bola vynikajúca príležitosť ukázať v jednom videu typického zákazníka, vlajkové zariadenia a úroveň dodaných služieb.

 

Prečítajte si celú prípadovú štúdiu.

Videospot pre “Košecký dvor”

Startup z Košeckého Podhradia predáva mäso z vlastného chovu a z tohto mäsa vyrába aj domáce výrobky. Pripravili sme pre nich krátky film – video o značke Košecký dvor. Predstavili sme v ňom výraznú osobnosť hlavného manažéra, ukázali sme ostatných členov jeho šikovného tímu. Nechýbali zvieratá, výrobné a predajné priestory.

 

Prečítajte si celú prípadovú štúdiu.

Videospot “Práca v PMB”

Kampaň pre nábor a zníženie fluktuácie zamestnancov PMB Slovakia

PMB Slovakia je slovenským výrobcom a distribútorom káblov, káblových zväzkov a zariadení na ich výrobu. Spoločnosť za krátky čas navýšila výrobu a rozrástla sa z niekoľkých desiatok zamestnancov na viac ako 100 zamestnancov. Spoločnosť potrebovala nájsť nových, verných členov svojho tímu a udržať si ich. Natáčanie videa sa konalo priamo vo výrobe, počas jej plnej prevádzky.

Video pozostávalo z rôznych tematických spotov. Potenciálnym záujemcom o prácu sme vďaka príbehov videnými očami zamestnancov priblížili pracovnú náplň na pozíciách montážna pracovníčka, skladník, servisný technik, operátorka strojov.

Videospot “Montážna pracovníčka v PMB”

Videospot “Skladník v PMB”

Príbeh jednodňovej kliniky Chirdia, podaný ľuďmi, ktorí v nej pracujú

Pre kliniku jednodňovej chirurgie Chirdia v Trenčíne sme natočili viacero videospotov. Natáčanie trvalo niekoľko dní, počas ktorých sme získali rozhovory s chirurgmi, množstvo záberov personálu a dokonca aj zábery z operácie. Dôveryhodnosť príbehu posilňujú vrelé odporúčania pacientov nasnímané počas prepúšťacej vizity.

Animované spoty pre prezentačné výstavné stánky

Animované prezentačné spoty, väčšinou určené pre výstavné stánky, tvoria veľkú časť našej tvorby. Ukážky, ktoré máte možnosť vidieť, majú spoločný cieľ – zaujať okoloidúcich pomocou veľkoformátovej TV v rohu prezentačného stánku.

Pozrite si napríklad toto odporúčanie klienta, v ktorom uvidíte, ako náš videospot fungoval na výstave.

Prezentácia ENSECO na World Nuclear Expo 2023 v Paríži. Čítať viac …

Animovaná videoprezentácia “Wire and harnesses” pre výrobcu káblových zväzkov PMB Slovakia; propagácia vo výstavnom stánku

Vyzdvihnutie služieb spoločnosti Gimax pre okoloidúcich pri výstavnom stánku

Prezentačný videospot mesta Púchov pre veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakia Tour 2020. Čítať viac …

Reportážne a dokumentárne záznamy pre videokanály

Pre našich klientov sme naštartovali niekoľko videoblogových kanálov pre YouTube. Klienti v nich predstavujú novinky vo svojich firmách, vyjadrujú sa k témam, relevantným pre ich cieľové publikum a rozširujú tak základňu svojich fanúšikov. Videoobsah je tiež vynikajúci materiál pre zdieľanie na sociálnych sieťach.

Príbeh, ktorý rozpráva výhody novej výkonovej stolice pre zákazníkov autoservisu Tibora Holčíka

Videospot pre YouTube kanál “Meranie výkonu DODGE RAM”

Videospot zostrihaný do rytmu hudby ako videoklip

Titulný spot pre YouTube videokanál svadobného salónu

Toto je ďalšia ukážka našej práce: YouTube profil pre malú svadobnú agentúru. Videospot zároveň slúži ako podklad pre copywritera, ktorý na jeho základe vypracuje článok. Videoblog tak zapadá do obsahovej stratégie klienta.

Animované logo pre talkshow Kulturcast

V Lemon Lion sme s hrdosťou vytvorili animované logo pre Kulturcast, podcast, ktorý oživuje svet kultúry. Naše animované logo sa stalo neoddeliteľnou súčasťou každého dielu, pričom symbolicky uvádza divákov do rôznorodého sveta hudby, filmov, kníh a ďalších kultúrnych zážitkov. S naším kreatívnym prístupom sme dokázali zachytiť esenciu Kulturcastu – platformy, kde sa stretnú rôznorodé témy a hostia z celého spektra kultúrnych oblastí.

Animácia loga ENSECO pre videu prezentačného stánku WNE 2023 v Paríži

V Lemon Lion sme s nadšením vytvorili animované logo pre ENSECO, ktoré debutovalo počas World Expo 2023 v Paríži. Toto logo bolo kľúčovou súčasťou firemného videa v stánku ENSECO, ktoré prezentovalo široký rozsah služieb spoločnosti. Pre viac informácií a zaujímavý pohľad na príbeh tohto projektu, pozrite si náš podrobný popis dostupný v priloženom odkaze.

Pri animovaní loga spoločnosti Eden Haus, ktorá vyrába montované domy v rakúskej kvalite, sme sa inšpirovali myšlienkou záhrady, ktorá stojí pri každom ich nízkoenergetickom projekte. V prvom pláne sa zobrazí záhrada a následne túto myšlienku prepojíme zobrazením logotypu, ktorý pripomína siluetu moderného domu na kľúč.

 

Prečítajte si prípadovú štúdiu.

ES4O je akronym pre Efektívny systém pre organizáciu. Rozpoznateľnosť značky sme podporili animovaným logotypom. Cieľom je lepšia zapamätateľnosť značky na sociálnych sieťach. 2D animácia je vhodná aj do moderného videospotu; napríklad ako niekoľko sekundové intro vo videu pre YouTube kanál.

Pre sieť hotelov SISI sme vytvorili animované logo a pomohli sme im s rebrandingom značky, ktorým sieť prechádzala. Logo sme spolu s ďalšími animovanými prvkami zaradili do firemného videa, ktoré predstavilo ubytovacie kapacity klienta. Animované logo bolo súčasťou balíčka animovaných prvkov do videospotov pre YouTube (intro, outro, dejové predely, meno osoby pre spodnú tretinu).

Aj pre projekt Chirdia sme vytvorili nové logo. Symbolom značky sa na žiadosť klienta stala veža Trenčianskeho hradu. Už pri tvorbe scenára pre animáciu sme dbali na to, aby bolo logo možné jednoducho a efektívne animovať.

Videoprezentácia produktu pre on-line predajcu hodiniek

Krátky produktový spot naznačuje zaujímavé možnosti prezentácie produktov napríklad pre e-shopy. Séria videí doplňuje kvalitné fotografie alebo 360° produktovú fotografiu. Drobné rozmery hodiniek Casio boli výzvou, rovnako ako množstvo odleskov na strieborných povrchoch. Pozrite si výsledok.

Video na Youtube

Ďalšie videoreferencie nájdete na našom profile na YouTube

powered by Typeform