Video referencie Lemon Lion

Veľtrh cestovného ruchu v Bratislave a prezentačné video Púchova z našej dielne

Pomohli sme Púchovu s videoprezentáciou na cestovateľský veľtrh.
Naše firemné rodné mesto plánovalo účasť na veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR 2020 v bratislavskej Inchebe. Okrem tlačenej brožúry Premeny Púchova malo mesto v pláne odprezentovať sa aj kvalitnou videoupútavkou. Naozaj si vážime, že ohľadom tvorby videa oslovili práve našu reklamnú agentúru Lemon Lion. Spolupráca na videu bola pre nás veľmi lákavou výzvou. Ukázať novým návštevníkom to, čo v meste vidíme denne a považujeme takmer za samozrejmé, si vyžadovalo dôkladné zamyslenie sa a poctivú prípravu. Výsledok nášho snaženia má túto podobu:
Viac o videu

Firemné video pre PMB Slovakia

PMB Slovakia sú slovenský výrobca a distribútor káblov, káblových zväzkov, zariadení na ich výrobu a ochranných pracovných pomôcok. Spoločnosť za krátky čas navýšila výrobu a rozrástla sa z niekoľkých desiatok na viac ako 150 zamestnancov. Prinieslo to so sebou nedostatok pracovných síl. Video je súčasťou kampane na získavanie a udržanie zamestnancov. Nakrúcanie prebiehalo vo výrobe počas plnej prevádzky. Pozrite sa ako vyzerá výsledok.

YouTube PMB

Firemné videá pre Chirdia

Pre kliniku jednodňovej chirurgie Chirdia v Trenčíne sme nakrútili niekoľko video spotov. Nakrúcanie trvalo niekoľko dní, počas ktorých sme získali rozhovory s chirurgami, množstvo záberov personálu, odporúčania od pacientov a dokonca zábery z operácie. Pozrite sa ako to dopadlo.

YouTube Chirdia

Séria reportážií pre All4Car

Pre klienta poskytujúceho komplexné služby automobilového servisu sme dodali niekoľko firemných videí, video reportáži a animovaných spotov. Klient má viacero webových stránok, každú pre iné cieľové publikum. Videá dopĺňajú textový a fotografický obsah—robia ho bezprostrednejší a pútavejší. Zároveň sú súčasťou snahy o tvorbu zaujímavého obsahu pre sociálne siete.

YouTube All4Car

Tvorba videoblogu centrum Valentíny

Pre klienta Centrum Valentíny sme vytvorili 8 spotov pre ich videoblog. Pre videospoty sme vytvorili profil na YouTube, ktorý je vizuálne jednotný s grafikou webovej stránky. Vytvorili sme aj videospot, ktorý sa novému návštevníkovi prehrá ako prvý.

Každý zo spotov začína krátkou úvodnou sekvenciou a ukončené sú záverečnou obrazovkou. Pre všetky spoty sme vytvorili náhľadové obrázky. Videospoty boli súčasťou širšej marketingovej komunikácie svadobného centra—webová stránka, tvorba textov, eshop, on-line marketing.

Videoblog

Animované logo pre Sisi

Pre sieť hotelov Sisi sme vytvorili animované logo a pomohli im s rebrandingom značky, ktorým sieť prechádzala. Logo sme spolu s ďalšími animovanými prvkami zaradili do firemného videa, ktoré predstavilo ubytovacie kapacity klienta.

Prípadová štúdia

Animované logo pre Chirdia

Aj pre projekt Chirdia sme vytvorili nové logo. Už pri jeho tvorbe sme mali na mysli to, aby ho bolo možné jednoducho a efektívne animovať. Symbolom značky sa na žiadosť klienta, stala veža Trenčianskeho hradu.

Prípadová štúdia

Produktové video Casio Edifice

Krátky produktový spot naznačuje zaujímavé možnosti prezentácie produktov napríklad pre e-shop. Séria videí doplňuje kvalitné fotografie alebo 360° produktovú fotografiu. Drobné rozmery hodiniek Casio boli výzvou, rovnako ako množstvo odleskov na strieborných povrchoch. Pozrite sa ako vyzeral výsledok.

Video na Youtube
Ďalšie videoreferencie nájdete na YouTube profile Lemon Lion

Do akého projektu sa dnes spolu pustíme?