Videoreferencie Lemon Lion

(2021) Videospot “Tepelné čerpadlo a rekuperácia vzduchu STIEBEL ELTRON”

Pre STIEBEL ELTRON sme vytvorili krátky propagačný video spot. INSTALEM, jeden z ich obchodných partnerov, totiž práve dokončili montáž tepelného čerpadla a rekuperácie do domácnosti rodiny, ktorá je tak blízko persónam z ich manuálu pre používanie značky ako je len možné byť. V jednom videu sme podali príbeh typického zákazníka, vlajkové zariadenia a úroveň dodaných služieb.

 

Prečítajte si celú prípadovú štúdiu.

(2020) Spot “Košecký Dvor”

Pre start-up z Košeckého Podhradia, ktorý predáva kvalitné mäso a mäsové výrobky z vlastného chovu sme pripravili krátky film. Predstavili sme v ňom výraznú osobnosť hlavného manažéra, ukázali sme aj ostatných členov jeho šikovného tímu. Nechýbali zvieratá, výrobné a predajné priestory.

 

Pozrite si výsledný dojem na webe.

(2018) Spot “Práca v PMB”.

(2018) Kampaň pre nábor a zníženie fluktuácie zamestnancov

PMB Slovakia je slovenský výrobca a distribútor káblov, káblových zväzkov, zariadení na ich výrobu a ochranných pracovných pomôcok. Spoločnosť za krátky čas navýšila výrobu a rozrástla sa z niekoľkých desiatok na viac ako 150 zamestnancov. Prinieslo to so sebou nedostatok pracovných síl. Video je súčasťou kampane na získavanie a udržanie zamestnancov. Nakrúcanie sa konalo vo výrobe počas plnej prevádzky.

Videočasť kampane pozostávala aj z ďalších spotov. Potenciálnym záujemcom sme prácu priblížili príbehmi videnými očami zamestnancov: montážna pracovníčka, skladník, servisný technik, operátorka strojov.

(2018) Spot “Montážna pracovníčka v PMB”.

(2018) Spot “Skladník v PMB”.

Príbeh jednodňovej kliniky podaný ľuďmi, ktorí v nej pracujú (2018-2020)

Pre kliniku jednodňovej chirurgie Chirdia v Trenčíne sme natočili niekoľko videospotov. Natáčanie trvalo niekoľko dní, počas ktorých sme získali rozhovory s chirurgmi, množstvo záberov personálu a dokonca aj zábery z operácie. Dôveryhodnosť príbehu posilňujú vrelé odporúčania pacientov nasnímané počas prepúšťacej vizity.

Animované spoty pre prezentačné výstavné stánky

(2019) Prezentačný spot Mesta Púchov pre veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakia Tour 2020. Čítať viac …

(2019) Animovaná videoprezentácia “Wire and harnesses” pre výrobcu káblových zväzkov, propagácia vo výstavnom stánku

(2018) Vyzdvihnutie služieb spoločnosti pre okoloidúcich pri výstavnom stánku

Animované prezentačné spoty, väčšinou určené pre výstavné stánky, tvoria veľkú časť našej tvorby. Ukážky, ktoré máte možnosť pozrieť si, majú spoločný cieľ – zaujať okoloidúcich pomocou veľkoformátovej TV v rohu prezentačného stánku.

Pozrite si napríklad toto odporúčanie klienta, v ktorom uvidíte ako náš spot fungoval na výstave.

Reportážne a dokumentárne záznamy pre videokanály

Pre našich klientov sme naštartovali niekoľko videoblogových kanálov pre YouTube. Klienti v nich predstavujú novinky vo svojich firmách, vyjadrujú sa k témam, relevantným pre ich cieľové publikum a rozširujú tak základňu svojich fanúšikov. Videoobsah je tiež vynikajúci materiál pre zdieľanie na sociálnych sieťach.

(2016) Príbeh, ktorý rozpráva výhody novej výkonovej stolice pre zákazníkov autoservisu.

(2017) Spot pre YouTube kanál “Meranie výkonu DODGE RAM”

(2017) Spot zostrihaný do rytmu hudby ako videoklip

(2017) Titulný spot pre YouTube videokanál svadobného salónu

Toto je ďalšia ukážka: YouTube profil pre malú svadobnú agentúru. Videospot zároveň slúži ako podklad pre copywritera, ktorý na jeho základe vypracuje článok. Videoblog tak zapadá do obsahovej stratégie klienta.

Pri animovaní loga výrobcu montovaných domov s rakúskym certifikátom Eden Haus sme sa inšpirovali myšlienkou záhrady, ktorá stojí pri každom ich nízkoenergetickom projekte. V prvom pláne sa zobrazí záhrada a následne túto myšlienku prepojíme zobrazením logotypu, ktorý pripomína siluetu moderného domu na kľúč.

 

Prečítajte si prípadovú štúdiu.

ES4O je akronym pre Efektívny systém pre organizáciu. Rozpoznateľnosť značky sme podporili animovaným logotypom. Cieľom je lepšia zapamätateľnosť značky na sociálnych sieťach. 2D animácia je vhodná aj do moderného videospotu; napríklad ako niekoľko sekundové intro vo videu pre YouTube kanál.

Pre sieť hotelov SISI sme vytvorili animované logo a pomohli sme im s rebrandingom značky, ktorým sieť prechádzala. Logo sme spolu s ďalšími animovanými prvkami zaradili do firemného videa, ktoré predstavilo ubytovacie kapacity klienta. Animované logo bolo súčasťou balíčka animovaných prvkov do videospotov pre YouTube (intro, outro, dejové predely, meno osoby pre spodnú tretinu).

Aj pre projekt Chirdia sme vytvorili nové logo. Symbolom značky sa na žiadosť klienta stala veža Trenčianskeho hradu. Už pri tvorbe scenára pre animáciu sme dbali na to, aby bolo logo možné jednoducho a efektívne animovať.

(2016) Videoprezentácia produktu pre on-line predajcu hodiniek

Krátky produktový spot naznačuje zaujímavé možnosti prezentácie produktov napríklad pre e-shop. Séria videí doplňuje kvalitné fotografie alebo 360° produktovú fotografiu. Drobné rozmery hodiniek Casio boli výzvou, rovnako ako množstvo odleskov na strieborných povrchoch. Pozrite sa na výsledok.

Video na Youtube

Ďalšie videoreferencie nájdete na našom profile na YouTube.

powered by Typeform