Odporúčania klientov

Pri hľadaní komplexného riešenia propagácie pre developerský projekt sme oslovili Lemon Lion, s ktorými už dlhšie spolupracujeme. K celému projektu pristúpili profesionálne, s ich prácou a jej výsledkom sme nadmieru spokojní. Pri niekoľkých krátkych sedeniach sme obojstranne doladili všetky detaily a už teraz vieme, že vysledok stojí za to. Vrelo odporúčam túto spoločnosť k podobným projektom.

 

— Ing. Ferdinand Staňo,
konateľ @ FIM PLUS, s. r. o.
www.byvaniefim.sk

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a kampane, ktoré ste pre nás robili. Výsledky prišli skôr, ako sme čakali. Hneď prvý mesiac sme pocítili nárast záujmu o naše produkty a služby. V porovnaní s obdobím, kedy sme podobné služby nevyužívali sme teraz zasypaní dopytmi. Takže sme spokojní a v spolupráci s Lemon Lion plánujeme pokračovať, pretože je pre nás jednoznačne prínosná.

 

— Ing. Mária Rešovská,

majiteľka @ Clean Air Service, s.r.o
www.centrum-rekuperacie.sk

“S firmou Lemon Lion spolupracujeme niekoľko rokov (od roku 2012). Ich prístup k naším požiadavkám bol vždy rýchly a profesionálny, aj preto s nimi stále spolupracujeme a môžeme ich len odporučiť. Vedia veľmi dobre poradiť a usmerniť. Pri tvorbe našej webovej stránky mali sami mnoho postrehov a nápadov ako by sa dali vylepšiť predstavy, s ktorými sme prišli my. V ich prípade to nie je len o tom, že spravia čo zákazník požaduje, ale z vlastnej iniciatívy na základe množstvá skúseností majú množstvo dobrých postrehov, ako by sa to dalo vylepšiť, zefektívniť, čo by bolo vhodné doplniť atď. Kampane fungujú dobre a vďaka nim získavame nových zákazníkov ktorí nás posúvajú dopredu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

 

— Ing. Michal Domanický,
konateľ @ MD-MAX, s.r.o.
www.demag.sk

„S agentúrou Lemon Lion spolupracujem už od vysokej školy. Mám v nich absolútnu dôveru, čo sa týka nastavenia a spravovania Google kampane. Zo začiatku som si kampane spravoval sám, neboli ani zďaleka také výkonné ako teraz. Spolupracujeme dlhodobo a myslím, že Google Ads majú naštudovaný dôkladne a tým nám vedia kampane nastaviť tak, aby bol čo najlepší pomer výdajov a príjmov. Na spolupráci oceňujem odborné návrhy. Reklama v Google Ads mi priniesla rast návštevnosti a viac objednávok. „

 

— Ing. Ľubomír Ferianc,
majiteľ @ Autozulu.sk
www.autozulu.sk

„S firmou Lemon Lion spolupracujeme od roku 2015. So spoluprácou sme veľmi spokojní. Po tom, ako nám spustili reklamu v Google máme 3x viac objednávok. Bolo obdobie, že sme museli reklamu v Google Ads pre veľký nával objednávok utlmiť, pretože sme ich kapacitne nestíhali vybavovať :). Na spolupráci s Lemon Lion oceňujeme profesionálny prístup a to, že na naše požiadavky reagujú veľmi promptne.“

 

— Katarína Balážová

majiteľka @ ContiTrade Slovakia s.r.o
www.najlepsiepneu.sk

“Kvalitne a profesionálne vykonaná práca. Rýchla reakcia na zadané požiadavky. Vždy ochotní poradiť. Super prístup a jednanie. A veľmi milí a trpezliví! :-)”

 

— Lenka Kovaľová @ Jaroslav Kováľ
majitelia @ tatranskyprofil-perodrazka
www.tatranskyprofil-perodrazka.sk

“S firmou Lemon Lion sme spolupracovali na základe odporučenia nášho obchodného partnera po prvý krát. So spoluprácou pri vytváraní promo videí sme boli veľmi spokojní. Ceníme si ochotu komunikovať o možnostiach a riešeniach našich požiadaviek. Ich prístup k našim požiadavkám bol vždy rýchly a profesionálny a preto ich môžeme odporučiť aj ďalším zákazníkom. Ďakujeme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

 

— Boris Horváth

produktový manažér @ PROBUGAS a.s.
www.probugas.sk

“Práca na našej stránke mi prišla vcelku náročná, predovšetkým z časového hľadiska a z hľadiska riešenia niektorých technických maličkostí. Chcem Lemon Lion poďakovať za to, že sme tento projekt napokon doviedli do úspešného konca. Veľmi oceňujem grafickú časť celej práce – pekné, čisté a jednoduché nápady. Dúfam, že v našej spolupráci budeme naďalej úspešne pokračovať.”

 

— Ing. Roman Kružliak

majiteľ @ WFG reality, s.r.o.
www.wfg.sk

“Ak potrebujete serióznu, rýchlu a konštruktívnu firmu na pomoc, … neváhajte a kontaktujte Lemon Lion! Aj mne od začiatku pomohli, usmernili a prišli s kreatívnymi nápadmi na vytvorenie čo najjednoduchšej stránky zameranej na moje aktivity… Nechal (som si) všetko zariadiť u Lemon Lion, kde to funguje výborne a za polovičné náklady. Oceňujem záujem o klienta a rýchlosť ich práce – toto všetko odráža vysokú profesionalitu Lemon Lion.”

 

— Radek Matoška

majiteľ @ R Moto Radek Matoška s.r.o.
www.radekmatoska.sk

“V LemonLion si naša spoločnosť dala prerobiť starý web za nový, graficky oveľa pútavejší a prehľadnejší. Komunikácia prebiehala na výbornej úrovni a všetky naše predstavy boli do projektu zapracované. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”

 

— Mgr. Andrea Miklošová

marketing manager @ IMCslovakia s.r.o.
www.IMCslovakia.sk

“Naša spoločnosť začala využívať službu evidencia pošty pre klientov využívajúcich virtuálne sídlo. Na jednej strane uľahčilo nám tento systém našu prácu a zároveň zvýšil kvalitu poskytovaných služieb. Na druhej strane, klienti našej spoločnosti vyjadrili spokojnosť s týmto systémom, nakoľko získajú e-mailovú notifikáciu o došlej pošty spolu s jej skenom a zároveň v online systéme prehľadnie vidia všetky došlé zásielky. ”

 

— JUDr. Mgr. Bc. Martin Bendík

CEO @ nakupujbezpecne.sk, s.r.o.
nakupujbezpecne.sk

“Vo všeobecnosti som veľmi spokojná. Veľmi oceňujem, že reagujete rýchlo a vždy to riešite. Keďže som si prešla správou viacerých webov od viacerých tvorcov, vy ste jednoznačne zatiaľ najlepší. Najmä kvôli promptnosti a malému počtu potrebných kliknutí potrebných na zverejnenie (vďaka jednoduchosti).”

 

— Ivana Mrvová

webmaster @ Obec Ladce
www.ladce.sk

“Z vašej firmy cítim kreativitu nielen vytvoriť web a bodka, ale zaujíma vás aj to, ako zaujať, čím sa odlíšiť, čo s tým ďalej, aby to boli efektívne vynaložené peniaze a energia. Nová stránka nám nepriniesla výrazne viac zákazníkov (čo prioritne nebolo cieľom) ale zopár zákazníkov podotklo, že máme peknú internetovú stránku, a že aj to je vizitka firmy. Pri tvorbe ma najviac potešilo, že ma každý deň niekto neotravoval, a že sa vaši ľudia správali ako “kúrenár” a podľa toho aj vytvárali obsah, bez straty môjho času. Mojou úlohou bolo obsah len skontrolovať, nie vytvárať, čo je veľký prínos.”

 

— Ing. Peter Štefanec

majiteľ @ STES spol. s r.o.
www.KvalitneKurenie.sk

“LemonLion je tím profesionálov, ktorí sú pripravení a ochotní vždy poradiť a odpovedať na kvantum otázok. Ich prioritou je spokojnosť zákazníka, čo vidieť v samotnom prístupe. Veľmi pekne im ďakujeme za redizajn našej stránky. Oceňujeme administráciu stránky, ktorá je prehľadná a jednoduchá. Sme veľmi spokojní a určite odporúčame spoluprácu s LemonLion.”

 

— Lýdia Molnárová

manažér @ KomAgrartechnik, s.r.o.
www.komagrartechnik.sk

“Vo firme Lemon Lion som si objednala webovú stránku spolu s e-shopom. Prístup celého tímu bol profesionálny, vždy sme sa poradili a dohodli. Oceňujem hlavne serióznosť a ústretovosť. ”

 

— Erika Linderová

majiteľka @ Svadobné Centrum Valentíny
www.CentrumValentiny.sk

“Z vašej firmy cítim kreativitu nielen vytvoriť web a bodka, ale zaujíma vás aj to, ako zaujať, čím sa odlíšiť, čo s tým ďalej, aby to boli efektívne vynaložené peniaze a energia. Nová stránka nám nepriniesla výrazne viac zákazníkov (čo prioritne nebolo cieľom) ale zopár zákazníkov podotklo, že máme peknú internetovú stránku, a že aj to je vizitka firmy. Pri tvorbe ma najviac potešilo, že ma každý deň niekto neotravoval, a že sa vaši ľudia správali ako “kúrenár” a podľa toho aj vytvárali obsah, bez straty môjho času. Mojou úlohou bolo obsah len skontrolovať, nie vytvárať, čo je veľký prínos.”

– Roman Kalus

majiteľ @ Kraps s.r.o

www.kraps.sk

„K našim zrealizovaným developerským projektom sme potrebovali jednoduchú, ale profesionálnu web stránku. Mali sme predstavu o výsledku a tú Lemonlion do bodky naplnil. Pozitívne hodnotíme pragmatický a profesionálny prístup pána Faktora z Lemonlion, vďaka čomu sme mali novú web stránku hotovú za pár dní.“

 

— Ing. Jozef Ďuriš

manažér @ MENHET, s.r.o.
menhet.sk

“S firmou mám dobré skúsenosti, nenaháňali si kšeft, ale poradili mi čo potrebujem. Dokonca mi niektoré moje nápady zrušili a ušetrili peniaze. Po tabuliach, baneroch a novom logu som potreboval aj novú stránku. Doporučili mi Lemon Lion, s ktorou spolupracujú. Bolo to dobré riešenie, stránka sa dá pozerať aj na mobiloch. Je tiež dobre zladená s tým čo mi robili v tej druhej firme. Je to dobré mať všetko na jednom mieste, nemusím špekulovať a vymýšľať a riešiť kopu faktúr kde ani neviem čo vlastne platím.”

 

– Stanislav Rosina

majiteľ @ Rolo, s.r.o.
www.rolo.sk

“Na lemonlion si najviac cením ich nenásilné ale úprimné poradenstvo, vďaka ktorému sme spoločne vytvorili logo presne podľa mojich náročných požiadaviek. Moderné, čiže trochu “retro”, jednoduché, ľahko zapamätateľné, ale aby jasne komunikovalo čomu sa moja firma venuje, hravé ale seriózne… Majú trpezlivosť, skúsenosti a v neposlednom rade im určite nechýba umelecké cítenie a tvorivosť. Vrelo doporučujem.”

 

— Mgr. Veronika Reháková

lektor @ Lamaschool
lamaschool.sk

“Dobrý deň, som s Vašou firmou naozaj spokojný. Veľmi dobrá práca, super prístup k zákazníkovi a prispôsobenie sa potrebám klienta, maximálna profesionalita, nemám čo iné dodať. Až mám obavu, aby nám to čitatelia uverili :))) Prajem celému kolektívu veľa nápadov, elánu, energie a samozrejme čo najviac spokojných zákazníkov. S pozdravom a úctou Tibor HOLČÍK.”

 

— Tibor Holčík

majiteľ @ Autoklinika, s.r.o.
www.all4car.sk

“Ďakujeme tímu Lemonlion za profesionálny prístup pri pretváraní našich požiadaviek do prehľadnej web stránky. Oceňujeme rýchlosť, kreatívnosť, cenu a kvalitu práce. Môžeme ďalej len odporúčať a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujeme.”

 

— Michaela Novosádová

manažér @ chatapanstina
www.chatapanstina.sk

“S novým webom od Lemon Lion sme spokojní. Grafický dizajn je zásadne odlišný od predchádzajúceho webu, je moderný a elegantný, čo boli naše hlavné ciele pri obmene starého webu. Redakčný systém je oveľa pohodlnejší na ovládanie než náš doterajší a hlavne, celá stránka reaguje oveľa svižnejšie, s kratšou odozvou než naša predchádzajúca.”

 

-Martin Surový

majiteľ @ BENETIP services s.r.o

www.benetip.sk

“Som veľmi spokojná. Pomohli ste mi rozbehnúť toto moje virtuálne podnikanie. Už som vás doporučila svojim známym, že ste veľmi ochotní a ústretoví. Sú výsledky a cena zodpovedá. Počúvať rady od odborníkov sa naozaj oplatí.”

 

— Zuzana Zahradová

majiteľka @ Bytový textil Unitex
unitex.sk

“Na spolupráci s firmou Lemon Lion sa nám najviac páčil prístup, profesionalita, trpezlivosť a ochota. Ďakujeme za všetky služby a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!”

 

– Ivan Kmošena

majiteľ @ Calla s.r.o

www.pohrebnictvoilava.sk

“Jednoznačne profesionálny prístup s výhodným pomerom kvality a ceny spĺňa aj tie najnáročnejšie kritéria širokého spektra klientov. Výsledky, ktoré hovoria za všetko a prejavujú sa výraznou mierou prínosov vo všetkých oblastiach klientovej sféry. Ak chcete skutočne profitovať ešte dnes, neváhajte a navštívte Lemon Lion: úspech bude zaručený!”

 

– Martin Šalamún

majiteľ @ Solomon Football

Solomonfootball.sk

“Sme veľmi spokojní so spoluprácou. Všetko máme na jednom mieste (reklama, grafika, výroba, hosting). Za 3 roky fungovania sme nemali jediný problém. Ceníme si ochotu trpezlivo komunikovať o možnostiach. Všetky požiadavky vyriešili spoľahlivo a rýchlo. Môžem len odporučiť. ”

 

– Branislav Vesan

majiteľ @ MP-HOLZ, s.r.o.

MPholz.sk

“Vo firme sme si dali spraviť novú webstránku pre DE LUMAX, predaj dreva. Potrebovali sme hlavne web s administráciou, aby sme si mohli sami upraviť cenníky dreva. Web je prehľadný, moderný a s prístupom aj s cenami sme boli veľmi spokojní 🙂 ”

 

– Jana Gregušková

majiteľka @ DLUMAX s.r.o.

Delumax.sk

“LemonLion, jednoznačne výborná voľba. Každá robota dotiahnutá presne k mojim požiadavkám. Kombinácia vysokej úrovne profesionality s ľudským prístupom zamestancov si otvára cestu k ďalšej spolupráci. Odporúčam každému, kto má záujem o kvalitnú prácu.”

 

– Michal Rehák

majiteľ @ CREOTOUR s.r.o

Creotour.sk

powered by Typeform