Kristína Štrbáňová

Kristina Štrbáňová

Account manažér

Kristina má u nás na starosti všetky administratívne práce, riadenie objednávok a komunikáciu s klientmi. Vyrieši s vami všetky problémy a otázky, alebo vás nasmeruje na kolegu, ktorý vám bude vedieť odpovedať/poradiť. Rieši cenové ponuky a pomáha nám s riadením projektov, na ktorých aktuálne pracujeme. Zapracuje všetky dodatočné požiadavky a postará sa o to, aby ich kolegovia dostali do evidencie svojich úloh.

Domény a účtovníctvo

Ak máte otázky ohľadom faktúry alebo potrebujete na nej niečo zmeniť, obráťte sa na Kristinu. Všetky ekonomické záležitosti v našej firme rieši práve ona. Okrem vedenia účtovníctva vám môže zaregistrovať novú doménu alebo vytvoriť emailové adresy pre vašich zamestnancov. Vedie našu doménovú evidenciu a rieši prevod domén.

Irina Gazetdinova

Grafický dizajn, UI/UX

Irina je grafická dizajnérka. V Lemon Lion navrhuje najmä vzhľad webových stránok, ale nie len ten. Väčšinou je ona osobou, s ktorou budete najčastejšie komunikovať počas procesu prípravy vašej novej webovej stránky. Grafický dizajn navrhuje nielen pre stránky používajúce systém WordPress, ale aj pre stránky, ktoré fungujú v našom systéme lioWEB. Spracuje alebo navrhne vám grafiku pre akékoľvek marketingové kampane, ktoré ste rozbehli na Google či na Facebooku.

Tvorba a správa webstránok

Naša kolegyňa je šikovná a zdatná v systémoch WordPress, v ktorých vám vybuduje a rozbehne vašu novú webstránku. Vyladí vám ju k vašej spokojnosti a zároveň zodpovedá za to, aby výsledok korešpondoval s grafikou a s predstavami, ktoré ste si zadali na začiatku projektu. Ak potrebujete na web nahodiť nové informácie alebo upraviť tie čo tam už sú, Irina to pre vás zariadi. Ovláda nielen administráciu našich, ale aj WordPress stránok a poradí vám, kde by nový obsah umiestnila a prečo. Spracuje ho pútavo a do administrácie vás rada aj zaučí.

Tvorba tlačovín

Okrem webových stránok tvorí Irina aj dizajn pre tlačové materiály ako sú napríklad brožúry, letáky a katalógy. Odkomunikuje s vami celý proces tvorby a pripraví materiály do tlačovej formy. Má talent na digitálnu ilustráciu a s každou grafikou sa vie pekne vyhrať.

Budovanie značiek

Ak si ešte len budujete vizuálnu identitu, oslovte Irinu, aby vám povedala svoj názor na vaše nápady. Irina vám navrhne tiež dizajn loga alebo spracuje kompletný dizajn manuál vašej novej značky.

Copywriterka Kristína Lišková

Kristína Lišková

Tvorba textov, copywriting

Kristína tvorí texty pre katalógy, brožúry, letáky, rôzne články – print aj digitál. Jej práca začína rozhovorom o službách, produktoch – aby najlepšie porozumela téme, o ktorej bude písať. Nešpecializuje sa na žiadnu oblasť. Stačí vám vysvetliť problematiku a počúvať jej otázky. Copywriting sme už robili staviteľom jadrovej elektrárne, chovateľovi dobytka, strojárskej fabrike, krajčírskej dielni, práčovni hotelovej bielizne či inštalatérom kúrenia. S obsahom pomáha aj pri tvorbe scenárov videí.

Správa webových stránok

Kristína sa zamýšľa aj nad tým, koľko obsahu a na ktorú podstránku vložiť, ako ho rozmiestniť, či bude potrebné k textu dať tlačidlo a aký by malo mať popisok. S touto prácou začína už pri samotnom písaní. Uľahčí vám predstaviť si vzhľad budúcej stránky. Kristína rieši aj administráciu webov: nahráva obsah a robí v ňom zmeny. Umiestňuje ho vizuálne esteticky, a tiež tak aby sa čítal príjemne na všetkých obrazovkách. Väčšinu zmien s ňou konzultujete telefonicky.

Správa sociálnych sietí

V rámci marketingu vám Kristína pomôže s tvorbou príspevkov na Facebook, naplánuje ich propagáciu. Spravuje Facebook stránky niektorým našim zákazníkom a zároveň pomáha Slavomírovi s riadením a s evidenciou všetkých Facebookových aktivít pod naším menom. Takisto vám založí firemnú stránku na Facebooku, ak si na to netrúfate sami. Kristína pomáha našim klientom aj s Google Moja firma profilom – buď ho zakladá a vypĺňa nanovo, alebo ho aktualizuje podľa potreby klienta.

Martin Faktor

Predaj

Martinovou silnou stránkou je predaj našich produktov. Nebudeme vám klamať, ale naši klienti si často po komunikácii s Martinom vyberú úplne iné produkty, ktoré si pôvodne zamýšľali objednať. Dôvod spočíva v tom, že Martin vie odhadnúť potreby klienta, vie zhodnotiť jeho súčasnú situáciu a navrhnúť mu produkty tak, aby mali pre neho skutočný prínos. Martin je naučený hľadať riešenie aj tam, kde nie je ľahko viditeľné. Keď navštívite našu kanceláriu, je často prvý, kto vás privíta a pozhovára sa s vami.

Grafický dizajn

Martin vedie náš tím grafikov a webdizajnérov, a zároveň sa aj on sám venuje grafickej tvorbe. Klientom vymýšľa efektívnu vizuálnu komunikáciu. Buduje značky. Stavia na rokoch praxe, vzdelaní a skúsenostiach. Grafické projekty, ktoré pripravuje, denne konzultuje s klientmi a s členmi tímu. Klient k nám nemusí prísť s predstavou, stačí, ak povie, čo mu chýba. Martin premyslí celú stratégiu tak, aby bola vizuálna komunikácia klienta jednotná a zákazníkom ľahko pochopiteľná.

Fotografovanie

Ak potrebujete kvalitne nafotiť svoje produkty, prevádzku alebo zamestnancov, obráťte sa na nášho kolegu. Martin vám v našom firemnom ateliéri zabezpečí perfektné produktové či personálne fotenie. Nie je pre neho problém ani vycestovať za vami na exteriérové fotenie. Fotografické služby ponúkame hotelom, reštauráciám, výrobným firmám či novootvoreným predajniam, ktoré fotky potrebujú pre ďalšiu propagáciu. Martin je pri fotografovaní nekompromisný perfekcionista.

Video tvorba

Šikovnosť nášho kolegu oceníte aj pri tvorbe videa. Martin vymyslí celú koncepciu, zorganizuje natáčanie, natočí potrebný materiál a postará sa aj o post produkciu. Spolu s Kristínou si sadnú za scenár videa, prípadne napíšu texty pre rozprávača. Martin má cit pre zladenie obrazu, zvuku a pocitov, ktoré by malo video tlmočiť svojmu publiku. Pomôže vám s krátkymi produktovými videami, ale aj s prezentáciami vašich projektov a služieb. Ak potrebujete videá pre zdieľanie na sociálnych sieťach, nebude pre neho problém ich vytvoriť.

Slavomír Hošták

Internetový marketing

Kolega Slavomír sa vynikajúce vyzná v riadení kampaní v Google Ads. Vlastní certifikát Google Partner a vašu kampaň vycibrí do dokonalosti. Roky skúseností z neho spravili špičkového marketingového poradcu pre zákazníkov, ktorí potrebujú inzerovať v Google. Okrem kampaní aj radí klientom čo by mali v rámci podnikania zmeniť, čo pridať na webstránku a ako, aby ich kampane prinášali sympatické čísla, úspech a tiež zárobok. Slavomír má prehľad o konkurencii aj o jej marketingových praktikách. Poradí a nastaví vám aj Facebookovú kampaň.

Back-End programovanie

Slavomír je náš hlavný back-end programátor. Naprogramoval náš vlastný systémom pre správu webstránok – lioWEB. Nielenže ho navrhol, ale pravidelne ho vylaďuje tak, aby sme splnili všetky požiadavky na funkčnosť, ktoré od našich klientov prídu. Slavomír sa jednoducho s citom pre programovanie narodil a riadi sa heslom, že vymyslieť a naprogramovať sa dá naozaj všetko.

Branislav Lipták

Predaj

Predaj našich produktov a služieb má na starosti aj náš kolega Branislav. Je z nás profesijne najstarší a najskúsenejší. Každý deň sa stretáva s podnikateľmi, ich problémy dobre pozná a rozumie im. Má výborný prehľad o vašej konkurencií a o tom, ktoré reklamné aktivity zaujímajú vašich zákazníkov a prečo. Branislav bude pozorne načúvať a spolu s naším tímom navrhne riešenie. Nesmieme zabudnúť na to, že už počas sedenia dáva Branislav cenné rady, ktoré odporúčame počúvať, prípadne si ich i písať.

Ekonomika

Branislav je náš ekonomický riaditeľ a na pleciach nesie všetky starosti i radosti, ktoré z tejto práce plynú. Spolu s accout manažérkou Kristinou posudzujú jednotlivé cenové ponuky a riadia tiež vnútorný chod firemných financií.

Výroba reklamy

Branislav vám rád poradí, aké reklamné predmety potrebujete a ako je ideálne riešiť billboardovú alebo bannerovú kampaň. Braňova technická odbornosť spočíva najmä v znalosti materiálov a v možnostiach tlače, potlače a montáže reklamných produktov. V kvalitne vybavenej dielni má náš kolega má bohaté skúsenosti s výrobou a tlačou reklamných materiálov: billboardov, bannerov, plachiet, rozmanitých firemných reklamných predmetov, potlačou tričiek, polepov pre autá, výklady alebo výrobou pečiatok.

Ondrej Sňahničan

Webhosting a domény

Ondrej má na starosti administráciu webhostingových služieb a správu domén. Stará sa o správne fungovanie vášho webhostingového priestoru, emailov a domén. Starostlivosť spočíva v poctivej evidencii, v technickej správe, údržbe a v správnom nastavení. Poradí vám s názvom novej domény, pomôže vám s prevodom domén. Ondrej vám vie navrhnúť i to, ako riešiť webhostingový priestor pre vaše webstránky tak, aby ste mali vždy dostatok priestoru pre emaily i obsah webstránky.

E-mailové služby

Kolega Ondrej vám nastaví emailové schránky, ktoré chcete vy a vaši zamestnanci používať. Je pripravený zariadiť pre vás migráciu emailov z inej spoločnosti k nám, čo býva často zložitý proces. Ondrej vám však všetko zrozumiteľne vysvetlí, myslí aj na nepredvídateľné situácie a v zálohe má pre ne vždy niekoľko riešení. Funguje ako technická podpora emailových služieb a pokiaľ majú naši klienti problémy s tým, ako im email funguje, stačí, aby k nám zavolali a s Ondrejom sa spojili.

Back-End programovanie

Aj Ondrej tvorí tím našich back-end programátorov. Navrhuje a programuje webové systémy – weby, e-shopy, evidenčné a vernostné systémy. Stál pri zrode systému pre správu vernostných kariet lioCARD a Evidencii pošty. Spolu so Slavomírom tvoria programátorský kolektív, ktorému zadávame hľadanie riešení problémov, s ktorými si zvyšný tím nevie poradiť. Ondrej udržuje všetky naše interné systémy, ale i systémy našich zákazníkov v dobrej kondícii.