Kristína Štrbáňová

Kristina Štrbáňová

Account manažér

Kristina má u nás na starosti všetky administratívne práce, riadenie objednávok a komunikáciu s klientmi. Vyrieši s vami všetky problémy a otázky, alebo vás nasmeruje na kolegu, ktorý vám bude vedieť odpovedať/poradiť. Rieši cenové ponuky a pomáha nám s riadením projektov, na ktorých aktuálne pracujeme. Zapracuje všetky dodatočné požiadavky a postará sa o to, aby ich kolegovia dostali do evidencie svojich úloh.

Domény a účtovníctvo

Ak máte otázky ohľadom faktúry alebo potrebujete na nej niečo zmeniť, obráťte sa na Kristinu. Všetky ekonomické záležitosti v našej firme rieši práve ona. Okrem vedenia účtovníctva vám môže zaregistrovať novú doménu alebo vytvoriť emailové adresy pre vašich zamestnancov. Vedie našu doménovú evidenciu a rieši prevod domén.

Kristína Kaločaiová

Grafický dizajn

Kristina pre vás spraví kreatívne návrhy do tlače, web alebo vizuálnu identitu značky. Určite vás zaujme jej tvorivý prístup a vždy stíha dodať perfektný dizajn na čas.

Wordpress a webdizajn

Pokiaľ chcete modernú, responzívnu a funkčnú stránku tak Kristína vám ju nielen navrhne, ale aj vytvorí, kompletne naplní, dokonca dokáže spraviť aj rozsiahly copywriting!

Copywriting

Kristína rada píše texty pre webové stránky, tlačoviny, ale aj blogy a podobné. Dokáže sa vcítiť do každej problématiky a tématiky. Napíše text takou rečou ako ho hľadajú a akej rozumejú vaši zákazníci.

Martin Faktor

Predaj

Martinovou silnou stránkou je predaj našich produktov. Nebudeme vám klamať, ale naši klienti si často po komunikácii s Martinom vyberú úplne iné produkty, ktoré si pôvodne zamýšľali objednať. Dôvod spočíva v tom, že Martin vie odhadnúť potreby klienta, vie zhodnotiť jeho súčasnú situáciu a navrhnúť mu produkty tak, aby mali pre neho skutočný prínos. Martin je naučený hľadať riešenie aj tam, kde nie je ľahko viditeľné. Keď navštívite našu kanceláriu, je často prvý, kto vás privíta a pozhovára sa s vami.

Grafický dizajn

Martin vedie náš tím grafikov a webdizajnérov, a zároveň sa aj on sám venuje grafickej tvorbe. Klientom vymýšľa efektívnu vizuálnu komunikáciu. Buduje značky. Stavia na rokoch praxe, vzdelaní a skúsenostiach. Grafické projekty, ktoré pripravuje, denne konzultuje s klientmi a s členmi tímu. Klient k nám nemusí prísť s predstavou, stačí, ak povie, čo mu chýba. Martin premyslí celú stratégiu tak, aby bola vizuálna komunikácia klienta jednotná a zákazníkom ľahko pochopiteľná.

Fotografovanie

Ak potrebujete kvalitne nafotiť svoje produkty, prevádzku alebo zamestnancov, obráťte sa na nášho kolegu. Martin vám v našom firemnom ateliéri zabezpečí perfektné produktové či personálne fotenie. Nie je pre neho problém ani vycestovať za vami na exteriérové fotenie. Fotografické služby ponúkame hotelom, reštauráciám, výrobným firmám či novootvoreným predajniam, ktoré fotky potrebujú pre ďalšiu propagáciu. Martin je pri fotografovaní nekompromisný perfekcionista.

Video tvorba

Šikovnosť nášho kolegu oceníte aj pri tvorbe videa. Martin vymyslí celú koncepciu, zorganizuje natáčanie, natočí potrebný materiál a postará sa aj o post produkciu. Spolu s Kristínou si sadnú za scenár videa, prípadne napíšu texty pre rozprávača. Martin má cit pre zladenie obrazu, zvuku a pocitov, ktoré by malo video tlmočiť svojmu publiku. Pomôže vám s krátkymi produktovými videami, ale aj s prezentáciami vašich projektov a služieb. Ak potrebujete videá pre zdieľanie na sociálnych sieťach, nebude pre neho problém ich vytvoriť.

Matej Pobežal

Fotografovanie

Ak potrebujete kvalitne nafotiť svoje produkty, prevádzku alebo zamestnancov, obráťte sa na nášho kolegu. Matej vám v našom firemnom ateliéri zabezpečí perfektné produktové či personálne fotenie. Nie je pre neho problém ani vycestovať za vami na exteriérové fotenie. Fotografické služby ponúkame hotelom, reštauráciám, výrobným firmám či novootvoreným predajniam, ktoré fotky potrebujú pre ďalšiu propagáciu. Matej fotkám vkladá umelecký nádych a nové nápady.

Video tvorba

Šikovnosť nášho kolegu oceníte aj pri tvorbe videa. Matej dokáže vymyslieť celú koncepciu, zorganizuje natáčanie, natočí potrebný materiál a postará sa aj o post produkciu. Spolu s Kristínou a Martinom si sadnú za scenár videa, prípadne napíšu texty pre rozprávača. Matej má cit pre zladenie obrazu, zvuku a pocitov, ktoré by malo video tlmočiť svojmu publiku vďaka zberaniu vedomostí z filmárskej školy AKU. Pomôže vám s krátkymi produktovými videami, ale aj s prezentáciami vašich projektov a služieb. Ak potrebujete videá pre zdieľanie na sociálnych sieťach, nebude pre neho problém ich vytvoriť.

Grafický dizajn a Napĺňanie webov

Matej vyštudoval Grafika digitálnych médií, a preto sa dokáže držať najnovších trendov s dodržaním technických kritérií. Všestranné zameranie školy ho pripravilo nielen na grafiku, ale dokáže aj navrhnúť a naplniť web, zároveň sa nemusí báť frontend programovania. Ovláda celý balík Adobe, a preto vie pomôcť s akoukoľvek výzvou.

Miro Pastorek

Copywriter

Miro sa vás na úvod bude pýtať na veľa vecí. Roky novinárskej praxe ho
naučili, ako nájsť a vystihnúť to podstatné. Pomôže vám presne definovať
vašu cieľovú skupinu a tón, akým bude dobré komunikovať so zákazníkmi.
Pri práci na webstránke vždy premýšľa aj nad tým, ako obsah vhodne
štruktúrovať.

Slavomír Hošták

Internetový marketing

Kolega Slavomír sa vynikajúce vyzná v riadení kampaní v Google Ads. Vlastní certifikát Google Partner a vašu kampaň vycibrí do dokonalosti. Roky skúseností z neho spravili špičkového marketingového poradcu pre zákazníkov, ktorí potrebujú inzerovať v Google. Okrem kampaní aj radí klientom čo by mali v rámci podnikania zmeniť, čo pridať na webstránku a ako, aby ich kampane prinášali sympatické čísla, úspech a tiež zárobok. Slavomír má prehľad o konkurencii aj o jej marketingových praktikách. Poradí a nastaví vám aj Facebookovú kampaň.

Back-End programovanie

Slavomír je náš hlavný back-end programátor. Naprogramoval náš vlastný systémom pre správu webstránok – lioWEB. Nielenže ho navrhol, ale pravidelne ho vylaďuje tak, aby sme splnili všetky požiadavky na funkčnosť, ktoré od našich klientov prídu. Slavomír sa jednoducho s citom pre programovanie narodil a riadi sa heslom, že vymyslieť a naprogramovať sa dá naozaj všetko.

Branislav Lipták

Predaj

Predaj našich produktov a služieb má na starosti aj náš kolega Branislav. Je z nás profesijne najstarší a najskúsenejší. Každý deň sa stretáva s podnikateľmi, ich problémy dobre pozná a rozumie im. Má výborný prehľad o vašej konkurencií a o tom, ktoré reklamné aktivity zaujímajú vašich zákazníkov a prečo. Branislav bude pozorne načúvať a spolu s naším tímom navrhne riešenie. Nesmieme zabudnúť na to, že už počas sedenia dáva Branislav cenné rady, ktoré odporúčame počúvať, prípadne si ich i písať.

Ekonomika

Branislav je náš ekonomický riaditeľ a na pleciach nesie všetky starosti i radosti, ktoré z tejto práce plynú. Spolu s accout manažérkou Kristinou posudzujú jednotlivé cenové ponuky a riadia tiež vnútorný chod firemných financií.

Výroba reklamy

Branislav vám rád poradí, aké reklamné predmety potrebujete a ako je ideálne riešiť billboardovú alebo bannerovú kampaň. Braňova technická odbornosť spočíva najmä v znalosti materiálov a v možnostiach tlače, potlače a montáže reklamných produktov. V kvalitne vybavenej dielni má náš kolega má bohaté skúsenosti s výrobou a tlačou reklamných materiálov: billboardov, bannerov, plachiet, rozmanitých firemných reklamných predmetov, potlačou tričiek, polepov pre autá, výklady alebo výrobou pečiatok.

Ondrej Sňahničan

Webhosting a domény

Ondrej má na starosti administráciu webhostingových služieb a správu domén. Stará sa o správne fungovanie vášho webhostingového priestoru, emailov a domén. Starostlivosť spočíva v poctivej evidencii, v technickej správe, údržbe a v správnom nastavení. Poradí vám s názvom novej domény, pomôže vám s prevodom domén. Ondrej vám vie navrhnúť i to, ako riešiť webhostingový priestor pre vaše webstránky tak, aby ste mali vždy dostatok priestoru pre emaily i obsah webstránky.

E-mailové služby

Kolega Ondrej vám nastaví emailové schránky, ktoré chcete vy a vaši zamestnanci používať. Je pripravený zariadiť pre vás migráciu emailov z inej spoločnosti k nám, čo býva často zložitý proces. Ondrej vám však všetko zrozumiteľne vysvetlí, myslí aj na nepredvídateľné situácie a v zálohe má pre ne vždy niekoľko riešení. Funguje ako technická podpora emailových služieb a pokiaľ majú naši klienti problémy s tým, ako im email funguje, stačí, aby k nám zavolali a s Ondrejom sa spojili.

Back-End programovanie

Aj Ondrej tvorí tím našich back-end programátorov. Navrhuje a programuje webové systémy – weby, e-shopy, evidenčné a vernostné systémy. Stál pri zrode systému pre správu vernostných kariet lioCARD a Evidencii pošty. Spolu so Slavomírom tvoria programátorský kolektív, ktorému zadávame hľadanie riešení problémov, s ktorými si zvyšný tím nevie poradiť. Ondrej udržuje všetky naše interné systémy, ale i systémy našich zákazníkov v dobrej kondícii.

powered by Typeform