Digitálna
reklamná
agentúra

Čo sme robili Naše služby

Účinnou reklamou a premyslenou komunikáciou pomáhame získavať fanúšikov a nových zákazníkov.

Grafický
dizajn
tlačovín

Tvorba
webových
stránok

Video
a fotenie
firiem

Reklama na
sociálnych
sieťach

Audit
marke-
tingu

Digitálna
reklamná
agentúra

Vybrané referencie

Videospot “Tepelné čerpadlo a rekuperácia vzduchu STIEBEL ELTRON”

STEBEL ELTRON nás oslovili s požiadavkou, či sme im vytvorili krátky propagačný video spot. Do domácnosti rodiny Jurštákovcov namontovali tepelné čerpadlo a rekuperáciu vzduchu. V jednom videu sme predstavili ich vlajkové zariadenia a úroveň dodaných služieb.

O projekte

Animovaný spot “Zaži Púchov” pre výstavný stánok mesta na ITS SLOVAKIATOUR 2020

Spotom “Zaži Púchov” sme inšpirovali stovky návštevníkov ITS SLOVAKIATOUR 2020, ktoré sa konalo v bratislavskej Inchebe, aby navštívili Púchov. Animovaná grafika pre výsvatný stánok bola vytvorená in-house tímom Lemon Lion.

O projekte

Aplikácia, s ktorej pomocou sme developerovi naštartovali predaj bytov a pozemkov

Náš dlhoročný klient sa rozhodol v miestnej časti Považskej Bystrice postaviť bytovku. Byty a priľahlé pozemky potreboval predávať čo najskôr. Oslovil nás s týmto projektom. Prečítajte si v prípadovej štúdii ako sme pre developera naštartovali predaj pozemkov a bytov.

O projekte

Redizajn značky pre sieť ubytovania Sisi

Pre klienta Sisi sme sa podieľali na redizajne značky jeho siete ubytovania. Zmena nebola jednoduchá a týkala sa všetkých zložiek marketingovej komunikácie. Výsledný redizajn je nakoniec výsledkom úzkej spolupráce niekoľkých reklamných agentúr a klienta samotného.

O projekte

Rebranding Chirdia

Pomohli sme ukázať ľudskú tvár a komunikovali svojrázny charakter kliniky jednodňovej chirurgie.

O projekte

Budovanie značky Ekosad

Vytvorili sme značku pre mladú firmu, ktorá ekologicky pestuje čučoriedky a levanduľu.

O projekte

Liatinové kachle Sahara

Pomohli sme komunikovať prednosti jedinečných kachlí potencionálnym zákazníkom.

O projekte

Mapa pre mesto Púchov

Mestu Púchov sme pomohli vytvoriť novú, praktickejšiu mapu pre turistické a iné potreby mesta z legálnych mapových podkladov.

O projekte

Ďalšie ukážky našej práce nájdete v sekcií Referencie

powered by Typeform

Vyplnením otázok súhlasíte, že ste boli oboznámení s Informáciami o spracúvaní osobných údajov pre klientov.

Máme zručnosti v nasledujúcich oblastiach

Grafický dizajn značiek, lôg, ale tiež pre letákov, katalógy, billboardy a iné

Tvorbe grafiky sa venujeme veľmi intenzívne. Každý deň pre našich klientov navrhujeme grafiku pre rôzne účely. Grafiku pre tlačoviny ako letáky, katalógy, polepy výkladov či billboardy navrhujeme pútavo a funkčne. Zákazníkom vytvoríme logo, s ktorým sa im bude dobre pracovať a zároveň vystihne ich podnikanie. Potrpíme si na kvalitnú grafiku, typografiu i dizajn. Zladíme grafickú podobu vašich stránok s vašou ďalšou reklamou. Tvoríme tiež animovanú grafiku, ktorú používame vo video spotoch. Zákazníkom vieme pomôcť aj s vizuálom firemných reklamných predmetov.

Tvorba webových stránok

Tvorba webových stránok je našou vášňou. Väčšina projektov, na ktorých sme pracovali alebo pracujeme, sa týka programovania webových stránok a tvorby e-shopov. Radi vytvoríme web stránku aj pre vaše podnikanie. Bude mať moderný vzhľad, responzívny dizajn, budete ju vedieť ľahko upravovať. S tvorbou jej obsahu vám pomôžeme. Webové stránky vieme klientom aj spravovať, napĺňať, pomáhať im s aktualizáciou ich obsahu. Weby od nás majú nielen firmy v Púchove, ale aj po celom Slovensku či dokonca vo svete.

Tvorba videa, fotografovanie priestorov, produktov, zamestnancov

Natočíme a pripravíme pre vás profesionálne video o vašej firme, produktoch alebo ľuďoch. Vyrobíme reklamný spot, pomôžeme vám s kanálmi, kde ho šíriť. Máme vlastný fotoateliér v Púchove, kde môžeme nafotiť vaše produkty na bielom pozadí, aby vynikli na stránke vášho e-shopu. Zabezpečíme firemné fotenie vašich zamestnancov, prevádzky, alebo fotenie produktov v exteriéri. Moderná fotka pozdvihne úroveň nielen vášho webu, ale aj vašich reklamných tlačovín, vizitiek. Nafotíme fotky, ktoré môžete použiť na propagáciu na Instagrame, Facebooku.

On-line reklama v Googli, reklama na Facebooku

Reklamou v Googli (PPC kampaňou) oslovíte klientov na internete, ktorí vás ešte nepoznajú. Google reklama vám pomôže predať vaše produkty, služby, nájde vám nových zákazníkov, prípadne vás bude pripomínať tým stálym. Reklama na Facebooku podporí váš predaj a vybuduje komunitu, ktorá bude sledovať vaše novinky, produkty, príbehy. Pripravíme a spustíme vašu reklamu v Google Ads (AdWords). Vytvoríme firemný Facebook profil a pomôžeme vám tiež so správou účtu a reklamy na Facebooku.

Marketingové poradenstvo

Potrebujete začať, alebo sa posunúť ďalej? Niekedy je potrebné pozrieť sa na vaše podnikanie z iného uhla pohľadu. Poskytujeme konzultácie v oblasti podnikania, manažmentu a marketingu. Organizujeme školenia zamestnancov, vytvárame a budujeme značky, hľadáme to, čím sa líšite na trhu od vašej konkurencie. Každý člen nášho tímu je odborníkom vo svojom odbore a je pripravený vám poradiť. Stačí prísť osobne k nám do Púchova, alebo si dohodnúť stretnutie.

Naše služby