Sme digitálna reklamná agentúra

Naše služby Čo sme robili

Pozrite si tím agentúry.

Vybrané referencie

Firemné video “CARE OF AIR® – Neuspokojíme sa s kompromismi”

CARE OF AIR® nás oslovili s požiadavkou aby sme im rebrandovali značku. Najnovší videospot z našej produkcie je súčasťou tohto snaženia. Nakrúcanie prebiehalo počas piatich dní na troch lokalitách. Cieľom spotu bola podpora predaja služieb klientom potom ako absolvujú stretnutie s obchodnými zástupcami.

Článok s videom

Viac spotov z našej videoprodukcie nájdete v sekcií videoreferencie.

Niektoré z webových stránok,
ktoré sme vytvorili

Viac ukážok webov, ktoré sme robili, nájdete v sekcií referencie webov.

Katalóg pre strojársku spoločnosť IMC Slovakia

Katalóg služieb spoločnosti IMC Slovakia je ukážka toho, ako dobre môže vyzerať katalóg, ktorý je vystavaný na kvalitných textoch od copywritera a krásnych fotografiách od fotografa. Tento projekt je prirodzeným pokračovaním práce, ktorá začala redizajnom webu www.imcslovakia.sk.

O projekte

Ak vás zaujíma aké tlačoviny sme vytvorili, pozrite si sekciu Tvorba katalógov, brožúr, vizitiek.

Fotografovanie s foodstylingom pre start-up Košecký Dvor

Máloktoré fotografovanie sme si tak užili ako fotografovanie mäsa a mäsových výrobkov pre Košecký Dvor. Pri food stylingu sme mali voľné ruky. Vyberali sme prírodné doplnky, aby sme podporili celú myšlienku mäsiarstva v tom, že v jednoduchosti je krása. Šťavnatosť mäsa sme sa snažili zachytiť aj na fotografiách. Vyšlo to?

Viac info...

Ak vás zaujíma v akej kvalite fotografujeme, pozrite si fotografické referencie.

Staršie novinky

V Lemon Lion píšeme aj blog, v ktorom prinášame témy z oblasti reklamy a marketingu. Nájdete ho v sekcií Blog Lemon Lion.

Do akého projektu sa spolu pustíme?

Kontakt

Vyplnením otázok súhlasíte, že ste boli oboznámení s Informáciami o spracúvaní osobných údajov pre klientov.

Hlavné oblasti, ktorým sa v Lemon Lion venujeme

Grafický dizajn značiek, lôg, ale tiež letákov, katalógov, billboardov a iné

Tvorbe grafiky sa venujeme veľmi intenzívne. Každý deň pre našich klientov navrhujeme grafiku pre rôzne účely. Grafiku pre tlačoviny ako letáky, katalógy, polepy výkladov či billboardy navrhujeme pútavo a funkčne. Zákazníkom vytvoríme logo, s ktorým sa im bude dobre pracovať a zároveň vystihne ich podnikanie. Potrpíme si na kvalitnú grafiku, typografiu i dizajn. Zladíme grafickú podobu vašich stránok s vašou ďalšou reklamou. Tvoríme tiež animovanú grafiku, ktorú používame vo video spotoch. Zákazníkom vieme pomôcť aj s vizuálom firemných reklamných predmetov.

Tvorba webových stránok

Tvorba webových stránok je našou vášňou. Väčšina projektov, na ktorých sme pracovali alebo pracujeme, sa týka programovania webových stránok a tvorby e-shopov. Radi vytvoríme web stránku aj pre vaše podnikanie. Bude mať moderný vzhľad, responzívny dizajn, budete ju vedieť ľahko upravovať. S tvorbou jej obsahu vám pomôžeme. Webové stránky vieme klientom aj spravovať, napĺňať, pomáhať im s aktualizáciou ich obsahu. Weby od nás majú nielen firmy v Púchove, ale aj po celom Slovensku či dokonca vo svete.

Tvorba videa, fotografovanie priestorov, produktov, zamestnancov

Natočíme a pripravíme pre vás profesionálne video o vašej firme, produktoch alebo ľuďoch. Vyrobíme reklamný spot, pomôžeme vám s kanálmi, kde ho šíriť. Máme vlastný fotoateliér v Púchove, kde môžeme nafotiť vaše produkty na bielom pozadí, aby vynikli na stránke vášho e-shopu. Zabezpečíme firemné fotenie vašich zamestnancov, prevádzky, alebo fotenie produktov v exteriéri. Moderná fotka pozdvihne úroveň nielen vášho webu, ale aj vašich reklamných tlačovín, vizitiek. Nafotíme fotky, ktoré môžete použiť na propagáciu na Instagrame, Facebooku.

On-line reklama v Googli, reklama na Facebooku

Reklamou v Googli (PPC kampaňou) oslovíte klientov na internete, ktorí vás ešte nepoznajú. Google reklama vám pomôže predať vaše produkty, služby, nájde vám nových zákazníkov, prípadne vás bude pripomínať tým stálym. Reklama na Facebooku podporí váš predaj a vybuduje komunitu, ktorá bude sledovať vaše novinky, produkty, príbehy. Pripravíme a spustíme vašu reklamu v Google Ads (AdWords). Vytvoríme firemný Facebook profil a pomôžeme vám tiež so správou účtu a reklamy na Facebooku.

Marketingové poradenstvo

Potrebujete začať, alebo sa posunúť ďalej? Niekedy je potrebné pozrieť sa na vaše podnikanie z iného uhla. Poskytujeme konzultácie v oblasti podnikania, manažmentu a marketingu. Organizujeme školenia zamestnancov, vytvárame a budujeme značky, hľadáme to, čím sa líšite na trhu od vašej konkurencie. Každý člen nášho tímu je odborníkom vo svojom odbore a je pripravený vám poradiť. Stačí prísť osobne k nám do Púchova, alebo si dohodnúť stretnutie.

Vybraní klienti

Niektoré z odporúčaní klientov

Ďalšie odporúčania klientov nájdete na stránke Videoodporúčania.