Vytvoríme vám Facebook stránku

Facebook stránka je niečo ako vaša online vizitka, preto je veľmi dôležité, aby pôsobila profesionálne a pútavo. Ak ju ešte nemáte, tu je pár dôvodov, pre ktoré sa ju oplatí vytvoriť.

Príležitosť získať nových zákazníkov

 

Aktuálne používa Facebook viac ako 2,5 milióna Slovákov a celosvetovo viac ako 200 miliónov aktívnych užívateľov. Viac ako polovica z nich sa prihlasuje na Facebook každý deň. Vytvára to obrovskú príležitosť získať nových zákazníkov. 

Zlepšujete pozíciu svojho webu vo vyhľadávaní

 

Návštevníkov vašej Funpage môžete jednoducho presmerovať na váš web, kde získajú viac informácií o vašej firme a produktoch. Čím viac spätných odkazov smeruje na vašu webstránku, tým je lepšia pozícia vášho webu vo vyhľadávaní  (vaša stránka sa zobrazuje na vyšších priečkach).

Jedinečná spätná väzba

 

Neustály kontakt s vašimi fanúšikmi vám prináša jedinečnú spätnú väzbu. Vďaka nej ihneď viete ako ich vaša ponuka zaujala, čo by ste mali na svojich produktoch, službách, dodaní alebo servise vylepšiť.

Lepšie poznáte, kto sú vaši zákazníci

 

Facebook ponúka prehľadné štatistiky o veku, pohlaví, národnosti a záujmoch vašich zákazníkov. Tieto informácie vám pomôžu lepšie pochopiť, aký typ zákazníkov má záujem o vaše produkty a služby, vďaka čomu im môžete lepšie prispôsobovať vaše ponuky.

Šetríte čas

 

Predstavte si, že máte vo vašom obchode nejakú akciu. Keby ste o nej mali informovať všetkých zákazníkov osobne, trvalo by vám to mesiace. Vďaka Fanpage k nim dostanete túto informáciu jedným kliknutím. Vašich potenciálnych aj súčasných klientov tak informujete o novinkách, akciách, zľavách hromadne, čím ušetríte veľa času.

Profesionálne vytvorenie Facebook stránky od nás zahŕňa:

Konzultáciu a vytvorenie Facebook stránky

Zistíme čo najviac o vašom podnikaní a vyberieme pre vás ten najvhodnejší typ Facebook stránky.

Návrh a realizáciu grafiky

Navrhneme a vytvoríme titulnú a profilovú fotografiu/video na Facebooku. Zakladáme si na tom, aby ich vizuál ladil s vašou firemnou identitou.

Prvotné naplnenie stránky obsahom

Na vašu Facebook stránku doplníme podbrobné informácie o vašom podnikaní, kontaktné údaje, prípadne pútavé fotografie.

Zriadenie Facebook obchodu

Ak predávate produkty alebo služby, zriadime vám Facebook obchod. Vďaka nemu, návštevníci vašej stránky ihneď vidia vaše najpredávanejšie produkty/služby.

Ak chcete profesionálnu Facebook stránku, kontaktujte nás.

Kontakt