Irina Gazetdinova, nová posila v tíme

V polovici februára 2021 sme do agentúry prijali novú posilu do tímu – Irinu. Irina je grafická dizajnérka a odborníčka na WordPress, ktorá pracovala aj pre známu agentúru Art. Lebedev Studio. Irina je každý deň pozitívne naladená, čo je cítiť aj v kvalite jej práce. Do tímu zapadla veľmi rýchlo.

Irina u nás navrhuje najmä vzhľad webových stránok. No nielen to. Je tiež osobou, s ktorou budete najčastejšie komunikovať počas procesu prípravy vašej novej webovej stránky. Ako front-end programátorka zodpovedá za programovanie dizajnu z návrhov, ktoré ste si vybrali a schválili. Zaškolí vás do používania vašej novej webovej stránky a poradí vám keď bude treba.

Okrem webových stránok sa Irina venuje i dizajnu pre tlačené materiály, ako sú napríklad brožúry, letáky, katalógy. Jej silnou stránkou je tiež tvorba značiek. Má talent na digitálnu ilustráciu, čo spoznáte hneď, ako s ňou začnete komunikovať a spolupracovať. Všetky vaše nápady či predstavy pretaví do grafických návrhov a následne do digitálnej formy.

Späť