Napísali sme príbeh o nakrúcaní firemného videa „Neuspokojíme sa s kompromismi“ pre CARE OF AIR®

Náš klient CARE OF AIR® je jednotkou na trhu čistých priestorov (clean rooms). Oslovili nás s požiadavkou rebrandovať im značku. Video spot z produkcie Lemon Lion je súčasťou tohto snaženia. Video predstaví spoločnosť novým klientom, bude to zvuková kulisa mítingov a porád, bude budovať značku navonok i vnútri, bude prezentované na pracovných pohovoroch, bude podporovať služby, a tiež slúžiť ako video vizitka reprezentujúca hodnoty a prístup ku klientovi.

Na našej stránke, v sekcii Referencie > Video pribudol článok, v ktorom sa dočítate, ako toto nakrúcanie prebiehalo, čo všetko sa popri tom udialo a ako vyzerá výsledok:

Pokračujte v čítaní prípadovej štúdie…
Neuspokojíme sa s kompromismi, firemné video pre CARE OF AIR®

O autorovi

Martin vám pomôže vymyslieť kompletnú koncepciu vašej reklamy. Denne s našimi klientmi telefonuje, zisťuje, čo potrebujú a ako by sme im vedeli pomôcť. Má záľubu vo fotografovaní a natáčaní videí, a preto má u nás v agentúre na starosti aj tvorbu firemných fotiek a videí. Je veľmi šikovný v grafike a sleduje aktuálne grafické trendy. Aj preto je našim creative directorom.