Posilnenie firemnej kultúry cez teambuilding – Spolupráca Lemon Lion a All4Car

Vo svete rýchlo sa meniaceho pracovného prostredia je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, aby firmy investovali do budovania a udržiavania silnej firemnej kultúry. To je presne to, čo sme mali nedávno možnosť dokumentovať pre našeho klienta All4Car, kde teambuildingová akcia s názvom „Sme jeden tím!“ priniesla nielen zábavu, ale aj posilnenie spolupráce a vzájomnej podpory medzi zamestnancami.

V Lemon Lion veríme, že vytváranie pútavých vizuálnych príbehov je kľúčové pre komunikáciu hodnôt a cieľov vašej značky. Video z akcie „Sme jeden tím!“ ukazuje, ako môžu teambuildingové aktivity posilniť firemnú kultúru a pomôcť vytvoriť energické a oddané pracovné prostredie.

All4Car využíva toto video nie len pre internú motiváciu zamestnancov, ale aj ako ukážku pre potenciálnych kandidátov, ktorí by mohli byť súčasťou tejto dynamické a oddanej komunity. V dnešnej dobe, keď je lojalita a dlhodobé pôsobenie v jednej firme čoraz vzácnejšie, je pre firmy kľúčové ukázať, že sú nielen pracovisko, ale aj miesto, kde sa môže rozvíjať silný tím.

V Lemon Lion sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou tejto iniciatívy a vytvoriť vizuálny materiál, ktoré dokázal zachytiť jej podstatu. Ak ste aj vy nadšení z tohto prístupu a chcete vytvoriť pútavé a hodnotné vizuálne príbehy pre vašu značku, sme tu pre vás.

Pozrite si video z teambuildingového podujatia All4Car, nechajte sa inšpirovať a podelte sa o svoje pocity. Môže to byť práve to, čo potrebujete pre posilnenie vašej firemnej kultúry.

O autorovi

Martin vám pomôže vymyslieť kompletnú koncepciu vašej reklamy. Denne s našimi klientmi telefonuje, zisťuje, čo potrebujú a ako by sme im vedeli pomôcť. Má záľubu vo fotografovaní a natáčaní videí, a preto má u nás v agentúre na starosti aj tvorbu firemných fotiek a videí. Je veľmi šikovný v grafike a sleduje aktuálne grafické trendy. Aj preto je našim creative directorom.