Kategória
Webové stránky

 

 

 

Náš klient predáva produkty v Žiline a v Považskej Bystrici. V jeho predajniach nájdete tapety, bytové doplnky, parkety, lišty a mnoho ďalších produktov. Zaoberá sa aj montážou a čistením terás, neobídete ho ani pri renovácii parkiet.

 

 

Výzva

Na začiatku nás klient oslovil s vytvorením stránky pre jeho novinku – predaj peliet. Následne sme sa dohodli na prerobení jeho staršej webovej stránky, ktorá reprezentuje jeho podnikanie spojené s predajom v Žilinskom a Trenčianskom kraji. Najväčšou výzvou pri europarket.sk bolo pre nás kompletné prerobenie obsahu stránky. Nemenej dôležitú úlohu zohrala v projekte zmena grafiky pre jednoduché prezeranie stránky na mobilných zariadeniach.

 

 

Naše riešenie

Začali sme so zmenou grafiky. Vytvorili sme pre klienta modernú grafiku, ktorú oceňujú aj jeho zákazníci využívajúci smartfóny a tablety. Následne po naprogramovaní stránky sme začali so zmenou obsahu stránky. Jednotlivé oblasti jeho činnosti sme podrobne naštudovali, aby sme mohli vytvoriť profesionálny a pre čitateľov pútavý obsah. Priebežne sme texty zasielali klientovi na schválenie. Po vytvorení obsahu sme začali s napĺňaním obsahu na webovú stránku. Ocenili sme jeho fotografie z vlastných realizácii, ktoré sa nachádzajú aj na novej stránke.

 

 

Výsledky

  • Profesionálna firemná stránka
  • Podrobne a pritom zaujímavo opísaná každá činnosť
  • Prehľadná galéria realizácii prác
  • Usporiadaná galéria na výber z ponúkaných produktov