Kategória
Webové stránky

 

 

 

Firma Metal Service Centre z Považskej Bystrice sa zaoberá predajom hliníka, bronzu a ich zliatin.

 

 

Výzva

Klient potreboval vytvoriť rozsiahlu webstránku s množstvom produktov. Každý produkt mal mať vlastný kontaktný formulár na mieru a s ľahkosťou dohľadateľný.

 

 

Naše riešenie

Prepracovali sme celý dizajn stránky tak, aby spĺňal všetky súčasné štandardy na vzhľad aj použiteľnosť. Samozrejmosťou je odladenie stránky na tabletoch a mobiloch. Stránka je preložená do 4 cudzích jazykov, ktoré môže klient upravovať na jednom mieste. Pridali sme Google mapu upravenú na mieru a tiež zber emailov pre newsletter.

 

 

Výsledky

Teší nás výsledok práce, nielen čo sa týka vzhľadu stránky, ale aj obsahu. Webstránka hlinik.sk je pútavá, prehľadná a pre užívateľov jednoduchá. Klient si môže sám pridávať produkty z hliníka, bronzu aj zliatin, keď ešte rozšíri svoju výrobu. Veríme, že hlinik.sk bude napredovať aj vďaka modernejšej webstránke a poslúži ako silný základ ich online prítomnosti.

 

 

Klient povedal

„V LemonLion si naša spoločnosť dala prerobiť starý web za nový, graficky oveľa pútavejší a prehľadnejší. Komunikácia prebiehala na výbornej úrovni a všetky naše predstavy boli do projektu zapracované. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“

 

Mgr. Andrea Miklošová, Marketing manager

 

 

 

 

 

O autorovi

Andrej je náš šikovný grafik a programátor v jednom. Čo si nakreslí a vymyslí, to aj spojazdní. Okrem grafiky webstránok má na starosti aj tvorbu log a dizajnmanuálov, grafiku vizitiek, katalógov, letákov – proste všetkého, čo klient potrebuje spracovať. Andrej má na kreslenie jednoducho talent. Vie pekne naštýlovať obsah na web a ide mu aj písanie praktických blogových článkov.