Kategória
E-mailový podpis, Google, Webové stránky

 

 

 

Klient WFGreality zabezpečuje služby zamerané na obchod s nehnuteľnosťami a komplexný právny servis.

 

 

Výzva

Klient nás oslovil so žiadosťou o vytvorenie dizajnu pre ich nový realitný portál. Hlavná výzva spočívala v tom, že grafika mala byť vytvorená pre realitný systém od RealSoftu. Museli sme si dať záležať, aby všetko, čo navrhneme bolo možné do systému integrovať.

 

 

Naše riešenie

Dizajn sme začali dôkladným preštudovaním možností cieľového systému. Následne sme skúmali rôzne varianty rozloženia (layoutu) vytvorením drátených modelov (wireframe). Pozrite sa ako vyzeral prvý návrh rozloženia titulnej strany: Ukážka drôteného modelu stránky.

 

Počas tvorby dizajnu sme všetky zmeny komunikovali s klientom a aj programátormi, v snahe zaručiť, aby bol dodaný dizajn bez problémov integrovaný do systému RealSoft. Po spustení testovacej verzie stránky sme za spolupráce s programátormi výsledok doladili a dosiahli tak stav perfekcie.

 

 

Výsledok

Projekt sme úspešne spustili a pokračujeme v spolupráci s klientom. Dolaďujeme a vylepšujeme stránku.

 

 

Klient o nás povedal

“Práca na našej stránke mi prišla vcelku náročná, predovšetkým z časového hľadiska a z hľadiska riešenia niektorých technických maličkostí. Chcem Lemon Lion poďakovať za to, že sme tento projekt napokon doviedli do úspešného konca. Veľmi oceňujem grafickú časť celej práce – pekné, čisté a jednoduché nápady. Dúfam, že v našej spolupráci budeme naďalej úspešne pokračovať.”

 

 

 

 

Klient bol s nami spokojný a nechal nám takéto video odporúčanie: