Videoreferencia Instalem: Tepelné čerpadlo a využitie štátnej dotácie

Teší nás, že môžeme s vami zdieľať našu najnovšiu videoreferenciu, ktorú sme vytvorili pre klienta Instalem. V tejto videoreferencii sa sústredíme na proces inštalácie tepelného čerpadla a na to, ako môže využitie štátnej dotácie významne prispieť k spokojnosti zákazníka.

V Instaleme veria, že kombinácia odbornej rady a kvalitnej služby vedie k úspechu. Ukazujeme, ako spoločnosť Instalem dokázala pomocou týchto princípov inštalovať tepelné čerpadlo do staršieho rodinného domu, pričom využili štátnu dotáciu, čo znížilo náklady pre klienta.

Veríme, že toto video vám poskytne užitočný pohľad na to, ako kvalitná služba a odborná rada môžu významne prispieť k spokojnosti zákazníkov.

Tešíme sa na vaše myšlienky a pripomienky. Máte otázky alebo záujem o podobnú službu? Neváhajte a kliknite na tlačítko nižšie a spojte sa s naším tímom.

#LemonLion #videoreferencia #Instalem #tepelnéčerpadlo #štátnadotácia

O autorovi

Martin vám pomôže vymyslieť kompletnú koncepciu vašej reklamy. Denne s našimi klientmi telefonuje, zisťuje, čo potrebujú a ako by sme im vedeli pomôcť. Má záľubu vo fotografovaní a natáčaní videí, a preto má u nás v agentúre na starosti aj tvorbu firemných fotiek a videí. Je veľmi šikovný v grafike a sleduje aktuálne grafické trendy. Aj preto je našim creative directorom.