Kategória
Staršie weby

 

 

Autoklinika Bosch Car Service je súčasťou združenia All4Car, ktorý poskytuje kompletné služby v rámci vozidla. Zaoberajú sa hlavne servisom, montážou LPG/CNG, STK a najnovšie aj merajú a upravujú výkon „čipovaním“ motora.

 

 

Výzva

Firma All4car sa rozhodla zmeniť smerovanie všetkých svojich webov, vylepšiť ich vzhľad a prejsť na moderné prispôsobujúce sa (responzívne) weby. AutoklinikaHolcik.sk je jeden z ich najdôležitejších a najrozsiahlejších webov, takže si vyžadoval zvýšenú pozornosť. Dôležité bolo prezentovať ľuďom informácie zrozumiteľnou a ľahko stráviteľnou formou.

 

 

Riešenie

Prvou časťou redizajnu bolo oživenie a prerobenie loga. Predošlé logo klienta bolo pomerne komplikované. Taktiež sa menil názov firmy z Autoklinika Holčík na Autoklinika Bosch Car Service, takže zmena bola nutná.

 

 

Množstvo času sme venovali úvahám nad rozložením webstránky. Postupným zlepšovaním a skúšaním rôznych nápadov a prístupov sme sa dopracovali k finálnemu rozloženiu. Toto je totožné so sesterskou stránkou klienta – www.lacnevozenie.sk . Samozrejmosťou je dokonalé vyladenie zobrazenia aj na mobiloch a tabletoch.

 

 

 

Sociálne siete

Po prerobení webstránky sme vytvorili grafiku Facebook stránky, ktorú pre klienta aj spravujeme.

 

Facebook stránka

 

 

Pri dlhodobej spolupráci s klientom vytvárame aj multimediálny obsah. Vytvorili sme preto klientovi Youtube kanály s grafikou zodpovedajúcou jednotlivým jeho webom.

 

Youtube kanál

 

 

 

 

Výsledky

Webstránka klientovi dnes poskytuje omnoho lepší základ na prezentovanie noviniek vo svojom biznise. Zaznamenali sme až 40% nárast návštev cez mobily oproti predchádzajúcej, neresponzívnej stránke a až o 70% viac odoslaných žiadostí o služby cez kalkulačný formulár.

 

 

 

Klient povedal

 

„Dobrý deň, som s Vašou firmou naozaj spokojný. Veľmi dobrá práca, super prístup k zákazníkovi a prispôsobenie sa potrebám klienta, maximálna profesionalita, nemám čo iné dodať.  Až  mám obavu, aby nám to čitatelia uverili :))) Prajem celému kolektívu veľa nápadov, elánu, energie a  samozrejme čo najviac spokojných zákazníkov. S pozdravom a úctou Tibor HOLČÍK.“