KomAgrartechnik je firma predávajúca poľnohospodárske stroje už od roku 2000 zo srdca slovenského žitného ostrova. Oslovili nás s prosbou o pomoc s webovou stránkou.

 

Vytvorili sme pre nich responzívny web, ktorý si môžu jednoducho sami upravovať. Taktiež sme im zmodernizovali logo, aj napriek tomu, že to nebolo to, s čím za nami primárne prišli. Sme už raz takí, ak vidíme priestor na zlepšenie, vždy sa snažíme ukázať klientovi, že sa veci dajú robiť ešte lepšie.

 

Ďalšou výzvou bolo, ako prehľadne a intuitívne systematizovať masívny obsah, ktorý na webe chceli uverejniť. Vytvorili sme pre nich katalóg produktov, v ktorom sa dá jednoducho pohybovať a odoslať dopyt na daný stroj. Vďaka jednoduchosti nášho systému si dokázali celý obsah naplniť vlastnoručne, takže ušetrili.

 

Klient povedal

 

„LemonLion je tím profesionálov, ktorí sú pripravení a ochotní vždy poradiť a odpovedať na kvantum otázok. Ich prioritou je spokojnosť zákazníka, čo vidieť v samotnom prístupe. Veľmi pekne im ďakujeme za redizajn našej stránky. Oceňujeme administráciu stránky, ktorá je prehľadná a jednoduchá. Sme veľmi spokojní a určite odporúčame spoluprácu s LemonLion.“

KomAgrartechnik

 

 

Kategória
Staršie weby