Brožúry pre personálnu agentúru PROPLUSCO

Vytvorili sme päť brožúr pre personálnu agentúru PROPLUSCO, ktoré pomáhajú ich predajcom pri B2B komunikácii.
Základ tohto projektu tvorila spolupráca copywritera s klientom. Pôvodné texty ako aj návrhy nových textov prešli kompletnou úpravou, ktorej výsledkom bola ucelená komunikácia agentúry prostredníctvom tlačovín.
Materiály sú v harmónii so značkou klienta. Korporátne fotky mal na starosti Martin Kolba. Aj tieto fotky zohrali veľkú úlohu v úspechu projektu.

PROPLUSCO je veľká personálna agentúra, ktorá pôsobí v rámci celého Slovenska. Pri hľadaní budúcich klientov potrebovala mať v rukách reprezentatívne materiály, ktoré by im po osobnom stretnutí nechala v rukách, aby na rozhovor a ich služby nezabudli. Printové materiály mali odprezentovať služby PROPLUSCA na takej úrovni, na akej ich naozaj v praxi poskytujú. Čiže na vysokej.

 

Naša práca spočívala najmä v copywritingu, ktorý začal osobným stretnutím. Povedali sme si konkurenčné benefity a tie sme sa snažili v materiáloch podať vizuálne príťažlivo, a zároveň čitateľsky pútavo. Materiály sme doplnili o fotografie z prostredia agentúry, v niektorých prípadoch o fotky z fotobanky. Texty sme následne spracovali graficky, vychádzali sme z firemných farieb, osviežili sme ich ikonkami a citátmi.

Čo povedalo PROPLUSCO o našej spolupráci? Pozrite si video!

Materiály, aj podľa vyjadrenia klienta, pôsobia sviežo a profesionálne. Dôraz bol kladený i na tlač, ktorá sa, žiaľ, na prvýkrát nepodarila. Nekvalita tlače zaskočila nás, aj samotné PROPLUSCO, ktoré nám tlačoviny reklamovalo. Keďže nám na spokojnosti klienta záležalo, odkomunikovali sme s tlačiarmi všetky nedostatky a materiály sme dali vytlačiť nanovo. Tento raz už k plnej spokojnosti oboch strán.