Kategória
Video

 

Centrum Valentíny je moderný svadobný salón a obchod so svadobnými doplnkami so sídlom v Dubnici nad Váhom. Pomohli sme klientke založiť YouTube kanál a graficky ho zladiť s jej stránkou.

 

Video, ktoré sme nakrútili ako predstavenie oficiálneho kanála Centrum Valentíny.

 

Natáčanie

Za klientkou sme vycestovali a natočili sériu krátkych spotov na rozličné témy priamo v jej obchode. Na mieste natáčania sme vyriešili osvetlenie a kompozíciu. Texty a rekvizity si klientka zvládla pripraviť sama.

 

 

Strih a editácia

Videá sme klientke postrihali a vymysleli sme modulárny systém úvodu, nadpisu a záverečnej obrazovky tak, aby sedeli k vizálnej identite klientky a aby sme mohli ľahko videá odkazovať jedno na druhé. Vďaka tomuto pôsobia videá ako celistvý seriál a lákajú diváka pozrieť si ich všetky.

 

 

Články na stránku

Na stránku klientky sme umiestnili všetky videá, prepísali sme texty tak, aby bol obsah dohľadateľný Googlom a prepojili sme jednotlivé videá.

 

 

Klientka povedala

Video odporúčanie od klienta Svadobné Centrum Valentíny, rozpráva majiteľka Erika Linderová.

 

 

“Vo firme Lemon Lion som si objednala webovú stránku spolu s e-shopom. Prístup celého tímu bol profesionálny, vždy sme sa poradili a dohodli. Oceňujem hlavne serióznosť a ústretovosť.”

– Erika Linderová – Svadobné Centrum Valentíny

 

 

 

 

Pre klientku sme robili aj webovú stránku, pozrite si referenciu tu: