IMCslovakia IMCslovakia
Kategória
Webové stránky

 

 

 

IMC Slovakia je spoločnosť z Považskej Bystrice zaoberajúca sa strojárskou výrobou.

 

 

Výzva

Klient nás oslovil s prosbou o redizajn stránky. Nová stránka mala byť modernjšia, prehľadnejšia a mala lepšie prezentovať ich široké portfólio služieb. Taktiež bolo treba zlepšiť zobrazovanie na mobiloch a optimalizovať stránku pre Google pre lepšiu vyhľadateľnosť.

 

 

Naše riešenie

Od základov sme prepracovali dizajn stránky. Premysleli sme rozmiestnenie obsahu a pridali sme hlavné body záujmu hneď na úvod. Našou prioritou bola čitateľnosť a bezchybné zobrazovanie na všetkých hlavných druhoch zariadení, cez ktoré ľudia stránku navštevujú. Stránka je preložená do 4 cudzích jazykov, ktoré môže klient upravovať na jednom mieste.

 

Dizajn sme ladili do modrej farby. Stránka pôsobí profesionálnym a dôveryhodným dojmom. Taktiež sme klientovi poradili zjednodušiť a “upratať” logo tak, aby fungovalo perfektne aj v malej veľkosti.

 

 

Výsledky

Klient bol s našou prácou tak spokojný, že si u nás dal prerobiť aj ďalšie jeho stránky. Sme veľmi spokojní s výsledkami našej spolupráce a budeme aj v budúcnosti sledovať, merať a vylepšovať ich online pôsobenie.

 

 

Klient povedal

“V LemonLion si naša spoločnosť dala prerobiť starý web za nový, graficky oveľa pútavejší a prehľadnejší. Komunikácia prebiehala na výbornej úrovni a všetky naše predstavy boli do projektu zapracované. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.”