Kategória
Webové stránky

 

 

 

Radek Matoška je niekoľkonásobný majster Slovenska, Nemecka ale aj viacnásobný majster sveta v endure. V spolupráci s nemeckou firmou Bike Promotion organizuje jazdy na motorkách na európskych okruhoch.

 

 

Výzva

Vytvoriť prehľadnú stránku s jednoduchým systémom prihlasovania na podujatia a tiež s informáciami pre jazdcov a účastníkov podujatí. Stránka sa mala jednoducho obsluhovať a termíny podujatí sa mali automaticky skrývať po prekročení určitého dátumu.

 

 

Naše riešenie

Vytvorili sme pre klienta riešenie na pridávanie termínov podujatí, na ktoré sa môže účastník prihlásiť. Všetky údaje k podujatiam sú jednoducho editovateľné v administrácii a klient si zvládol web naplniť sám, čo mu ušetrilo nemalé peniaze.

 

Navrhli sme tmavý dizajn s vysokým kontrastom a využitím pútavých fotografií z jazdení na okruhoch. Samozrejmosťou je vyladenie pre prezeranie na mobiloch (responzivita).

 

 

Výsledky

Hneď po spustení stránky do plnej prevádzky začali klientovi prichádzať prihlášky na podujatia. Naďalej s klientom komunikujeme a snažíme sa vylepšiť systém a zjednodušiť proces prihlasovania pre ešte lepší užívateľský zážitok.

 

 

Klient povedal

“Ak potrebujete serióznu, rýchlu a konštruktívnu firmu na pomoc, alebo vytvorenie webovej stránky pre Vašu firmu, alebo aktivity neváhajte a kontaktujte Lemon Lion!

Aj mne od začiatku pomohli, usmernili a prišli s kreatívnymi nápadmi na vytvorenie čo najjednoduchšej stránky zameranej na moje aktivity. Doteraz som platil webové a emailové služby inej konkurenčnej firmy, kde nefungovali tak, ako by mali a boli raz tak drahšie. Po návrhu služieb od Lemon Lion som pristúpil na zmenu a nechal všetko zariadiť u Lemon Lion, kde to funguje výborne a za polovičné náklady.
Oceňujem záujem o klienta a rýchlosť ich práce – toto všetko odráža vysokú profesionalitu Lemon Lion. “

 

 

Zákazník nám nechal takéto odporúčanie

 

 

 

 

Radi vytvoríme webovú stránku aj pre vás