Prekonávanie výziev pri tvorbe reklamného inzerátu BIORST za menej ako 24 hodín!

V Lemon Lion sme nedávno čelili významnej výzve: vytvoriť efektívny a vizuálne príťažlivý inzerát pre klienta BIORST, predajcu prémiových brikiet a peliet, a to v rekordne krátkom čase. Tento prípad dokazuje našu schopnosť rýchlo reagovať na naliehavé potreby klientov a používať kreatívne riešenia pri prekonávaní neočakávaných prekážok.

 

Klient nás oslovil len deň pred uzávierkou prílohy novín MY s požiadavkou na vytvorenie inzerátu. Aj keď mal pripravené logo, chýbali mu jeho vektorová verzia a fotografie produktov v kvalite vhodnej pre tlač. Ako prvé sme prekreslili existujúce logo klienta do vektorového formátu v Adobe Illustrator, čo umožnilo jeho použitie v inzeráte a zároveň poskytlo klientovi cenný materiál pre budúce použitie. Potom sme z fotobanky Shutterstock vybrali vhodné obrázky pelet a brikiet, ktoré sme upravili v Adobe Photoshop. Vďaka AI technológiám sme zvýšili ich rozlíšenie a upravili ich pre potreby tlače.

 

Celkový dizajn inzerátu bol zameraný na zdôraznenie kvality a cenovo výhodných ponúk klientových produktov. Využitím teplých farieb a jasných vizuálov sme dosiahli atraktívny a presvedčivý vzhľad. Klient bol s finálnym inzerátom nadmieru spokojný. Inzerát vynikal nielen svojou vizuálnou kvalitou, ale tiež pritiahol pozornosť čitateľov v prílohe novín MY, čo podporilo predaj a zvýšilo povedomie o značke klienta.

 

Tento projekt ilustruje našu flexibilitu, kreativitu a technickú zručnosť. V Lemon Lion sme hrdí na to, že dokážeme poskytovať kvalitné služby aj za náročných časových a technických podmienok, čím prispievame k úspechu našich klientov.

 

Autor textu Martin Faktor
Art-directing Martin Faktor
Grafický dizajn Martin Faktor
Agentúra Lemon Lion

Image by Freepik