Úspešná blesková kampaň pre ENSECO v časopise All For Power

Mockup inzerátu spoločnosti ENSECO pre časopis All For Power, vytvorený agentúrou Lemon Lion za menej ako jeden deň

V reklamnej agentúre Lemon Lion sme nedávno čelili intenzívnej výzve – vytvoriť výrazný inzerát pre spoločnosť ENSECO v extrémne krátkom čase. Pôvodný inzerent vypadol a my sme dostali za úlohu vyplniť dôležitý reklamný priestor na zadnej strane obálky časopisu All For Power, ktorý je určený pre profesionálov v energetickom priemysle a nachádza sa na webovej adrese allforpower.cz.

 

Vďaka predchádzajúcej práci s ENSECO a ich súpravou pre používanie značky, ktorá poskytla jasné usmernenia pre dizajn vrátane fotomriežky a umiestnenia loga, sme dokázali efektívne vytvoriť vizuálne príťažlivý a značkový dizajn. Tento prístup nám umožnil rýchlo reagovať a vytvoriť inzerát, ktorý harmonicky spája grafické prvky s textovým obsahom.

 

Najväčšiu pozornosť sme venovali textu. Vzhľadom na to, že časopis All For Power ponúka čitateľom hlboké odborné analýzy, bolo pre nás dôležité vytvoriť obsah, ktorý by bol informatívny a zároveň zaujímavý. Nadpis a podnadpis sme vybrali tak, aby odrážali hodnoty značky ENSECO a vyzývali čitateľov k ďalšiemu prieskumu, pretože si uvedomujeme, že naša cieľová skupina hľadá viac než len pútavé slogany.

 

Výsledkom bola kvalitne spracovaná strana A4 s nadpisom, podnadpisom a odstavcom textu, ktoré hovoria o širokom portfóliu služieb ENSECO a hodnotách, z ktorých klienti profitujú. Tento inzerát nielenže reflektoval kľúčové aspekty značky, ale aj zdôraznil výhody spolupráce s ENSECO. Naša práca bola výsledkom úzkej spolupráce s klientom a odhodlania vytvoriť obsah, ktorý osloví a informuje cieľovú skupinu.

 

Odkazy na dizajnmanuál a ďalšie propagačné materiály ENSECO, ktoré boli využité pri tvorbe inzerátu, sú dostupné na stránke súpravy pre používanie značky ENSECO a na stránke s propagačnými materiálmi ENSECO.

 

Ponaučenie z tohto projektu je jasné – s pružnosťou, rýchlosťou a dôrazom na značkové hodnoty môže Lemon Lion vytvoriť významný reklamný obsah aj pod časovým tlakom. Sme hrdí na to, že sme dostali pozitívnu spätnú väzbu nielen od klienta ENSECO, ale aj od redakcie časopisu All For Power. Naša práca opäť potvrdila, že Lemon Lion je spoľahlivým partnerom aj v náročných situáciách.

Autor textu Martin Faktor
Art-directing Martin Faktor
Grafický dizajn Martin Faktor
Agentúra Lemon Lion