Katalóg Zdravotnícke oblečenie Perlička

Pre tradičného slovenského výrobcu zdravotníckeho oblečenia Perlička sme vytvorili katalóg oblečenia.

Perlička je tradičný slovenský výrobca zdravotníckeho oblečenia z Trenčína. Produkty predáva online aj off-line—za pomoci obchodných predajcov. Klient nás oslovil s tým, aby sme pre jeho predajcov vytvorili katalóg odevov. Začali sme preto ihneď pracovať na obálke katalógu. Pôvodný zámer bol značne zjednodušený, klient trval na minimalistickom duchu, s čím sme sa rýchlo stotožnili.

Spolu s klientom sme sa zamýšľali nad tým, ako ukázať každý produkt v celku i detaile na malej ploche. Bolo potrebné vidieť detaily a rôzne farebné kombinácie, ktorých je pri niektorých produktoch naozaj veľa. Výzvou, ktorá pred nami stála, bolo ako vtesnať na každú stranu dva produkty. Každý s veľkou fotkou s jednou alebo niekoľkými malými popismi a vzorkami farebných kombinácií.

Toto zostavovanie farebných kombinácií sa nakoniec ukázalo ako najťažšia práca na katalógu. Každý produkt mal unikátnu kombináciu farebných variantov a pásikov. Zriedka sa stalo, že na jednej dvojstrane mali dva produkty rovnakú farebnú kombináciu. Ako sa nám katalóg vydaril sa môžete pozrieť na priložených fotografiách.

Radi vytvoríme aj váš katalóg