Stosice - predajca pozemkov Stosice - predajca pozemkov Stosice - predajca pozemkov Stosice - predajca pozemkov Stosice - predajca pozemkov Stosice - predajca pozemkov Stosice - predajca pozemkov
Kategória
Prípadové štúdie, Webové stránky

 

 

Programovanie stránky pre predajcu stavebných pozemkov a domov v Stošiciach, Liptovský Mikuláš. Tvorba aplikácie na mieru na výber pozemkov a domov.

 

 

 

Výzva

Najväčšou výzvou celého projektu bolo vytvorenie aplikácie na výber pozemkov tak, aby bola aplikácia jednoducho použiteľná a plne funkčná aj na mobiloch. Aplikácia mapuje celú oblasť, ktorá bude v budúcnosti zastavaná rodinnými domami. Momentálne je aktívna len určitá časť. Aplikácia výrazne odlišuje predané, voľné a rezervované pozemky (domy).

 

 

 

Naše riešenie

Navrhli sme umiestniť výber pozemkov hneď na začiatku úvodnej stránky. Vďaka tomu má používateľ nielen jednoduchý, ale i rýchly prístup k pozemkom. Na podstránke pozemku si môže pozrieť typ šablónového domu, ktorý mu vie daná spoločnosť postaviť. Používateľ si vie pozrieť ceny, detailnejšie informácie, vizualizácie.

 

 

Výsledky

Stránka už pár mesiacov po spustení zaznamenala značnú aktivitu. Aj vďaka nej sa podarilo predať, alebo rezervovať väčšinu dostupných pozemkov. Veríme, že stránka s aplikáciou pomôže pri predaji ďalších pozemkov rovnako svižne, ako doteraz.